Не пропусти

За фактом самовільного захоплення 7 га землі сільськогосподарського призначення розпочато провадження

За фактом самовільного захоплення 7 га землі сільськогосподарського призначення у Вознесенському районі розпочато провадження.

 

Вознесенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом самовільного захоплення земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 7 га, розташованої на території Прибужанівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району  (ч. 1 ст. 197-1 КК України).

Встановлено, що зазначена земельна ділянка використовується невстановленими особами самовільно, без правовстановлюючих документів, що спричиняє збитки державі, та засіяна вівсом.

У зв’язку з цим, з метою вжиття заходів щодо визнання посівів сільськогосподарських культур безхазяйним майном та їх реалізації в дохід держави, місцевою прокуратурою до Головного управління ДПС у Миколаївській області скеровано відповідну інформацію.

На даний час уповноваженим підприємством здійснено збір врожаю та планується його реалізація з подальшим перерахунком виручених коштів до місцевого бюджету.

Розслідування триває, встановлюються особи, які можуть бути причетними до скоєння зазначеного кримінального правопорушення.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.