Не пропусти

Юрія Сметану обрано головою міського осередку партії «Європейська Солідарність»

Під час заходу голова Миколаївської ТОПП «ЄС» Михайло Талпа відзначив, що такий вибір партійців — значне підсилення для команди Європейської Солідарності у Вознесенську.У період підготовки до місцевих виборів, партійці активно займатимуться визначенням пріоритетних проектів і кандидатів у депутати, які надалі зможуть втілити їх у життя.

116336056_1813735985443511_3584189358294219834_o

download

Нагадаємо, раніше Юрій Сметана очолював міський осередок політичної партії «НАШ КРАЙ» та висувався від неї до міської ради 2015 року, однак вибори програв.

Крім того, громадська діяльність Юрія Сметани у політичних партіях затьмарюється постійними скандалами.

Так наприклад, міській осередок  ПП «НАШ КРАЙ» за часів головування в ньому Юрія Сметани мав юридичну адресу в міському комунальному будинку культури, який також певний час очолював Ю. Сметана.

Залишається сподівтись, що ПП  «ЄС» не буде у своїй діяльності використовувати комунальну власність міста.

Наразі, в міській раді ПП «НАШ КРАЙ» представляє Л. Торжинська.

Юрий Сметана: вознесенцы за поднятие тарифа на воду

2 комментарии

  1. БЫВАЛЫЙ

    Ще три політичні проститути з»явилися в лавах ЄС.Вони ж зараз депутати міськради,тільки кажись йшли від других партій. Розкладують протухші яйця по партіям перед виборами.Але люди нашої громади знають,чого стоять ця голова та члени петрухіної партії на фото.

  2. БЫВАЛЫЙ

    Дуже значне підсилення для ЄС.Оце скомпроментували себе.За цим виглядають вуха лукавого.Невже наші люди будуть голосувати за це «підсилення» ЩОБ ВОНИ ПРОЙШЛИ В РАДУ.Це буде велика помилка громади,як з Зе.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.