Не пропусти

Велике будiвництво на Миколаївщинi: Тривають ремонтнi роботи у дитячому садку мicта Миколаєва

Кожна обласна державна адміністрація мала погодити з Міністерством розвитку громад і територій України перелік об’єктів, які область планує побудувати або відремонтувати протягом року.
Миколаївській області перелік об’єктів, до якого увійшли п’ять шкіл, п’ять садочків та п’ять стадіонів, спортивних майданчиків, затверджено розпорядженням №26-р від 7 лютого 2020 року «Про реалізацію в Миколаївській області проєкту Президента України щодо спорудження шкіл, садочків і стадіонів».
Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу №87 «Вишенька» — один із таких об’єктів у Миколаєві. Замовник проєкту — департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради. Виконання робіт фінансується за рахунок коштів бюджету міста Миколаєва.
Дошкільний навчальний заклад працює за базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку, яка передбачає гармонійний та різнобічний розвиток малечі, формування особистості. Досвідчені вихователі — педагоги ДНЗ №87 — відчиняють діточкам двері в суспільне життя та допомагають зробити їм перший крок від батьківського порогу в незнайомий світ.
За інформацією департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради, на сьогодні вже виконано монтаж вікон із металопластику, установку пластикових підвіконних дошок, оздоблення (шпаклювання, фарбування) внутрішніх укосів, зроблено монтаж покрівельного покриття (козирок), фарбування, ґрунтування тощо. Замінено сантехнічні прилади, та завершуються внутрішні оздоблювальні роботи.
Також планується улаштування ганків та протипожежного водопроводу, мереж каналізації, водопостачання.
Строк реалізації проєкту — грудень 2020 року.

Прес-служба Миколаївської облдержадміністрації

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.