Не пропусти

В Черноморке с отдыхающих берут деньги за проход к морю

О том, как подойти к морю в Черноморке, и сколько это стоит, рассказала николаевская журналистка Елена Ивашко.

Читайте также Скандал в Коблево: отдыхающих, отказавшихся платить за место на песке, угрозами выгнали с пляжа

На косу приехали отдохнуть ее коллеги из киевской редакции «Урядового кур’єра». Они остановились на базе со стороны лимана. Но чтобы попасть на морской пляж, надо пройти через базы. Бесплатно это сделать нельзя – такса 20 грн.

«Магнітики-4. Продовжуємо тему туристичної привабливості Миколаївщини. За час написання моїх «магнітиків» особисто привабила до області до 20 людей з інших міст та місцевих (порадила, куди поїхати). Мої друзі-кияни приїхали на Чорноморську (Лагерну) косу. Радила їм заздалегідь потурбуватися про місце відпочинку. Вони ж сказали, щось знайдемо на місці. Їх дві машини приїхало. Знайшли. БЛІН, на другій лінії. Це в нас тепер так називається. З боку лиману. А до моря щоби пройти слід, виявляється, заплатити.
Вибачте, може хтось вже встиг відмінити Конституцію, Водний кодекс, інші акти? Чи за своє законне право на користування водним ресурсом тепер ще й сплачувати треба? Магнетична область з хлібом-сіллю зустрічає.
Для всіх, з кого намагаються стягнути плату за прохід до моря, — посилання. Не виконують, — викликайте поліцію. Слід з цим боротися!»

Киевляне отдыхали на базе Судковского.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.