Не пропусти

В день профессионального праздника Администрация Николаевского морского порта искренне поздравляет своих коллег!

З щирими привітаннями звернулось керівництво Адміністрації Миколаївського морського порту до своїх колег.

Шановні портовики та працівники підприємств морської галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівників морського та річкового флоту України!

Історія нашого міста та його мешканців нерозривно пов’язана з морською галуззю, адже починалась вона з будівництва підприємств морської інфраструктури.

На сьогодні багато зроблено для пожвавлення діяльності наших українських портів і розвитку їх привабливості. Результати невтомної праці тисяч фахівців своєї справи вселяють упевненість у завтрашньому дні галузі, створюють сприятливі передумови для її розвитку та розбудови. Морська галузь стала невід’ємною складовою економіки, одним з основних джерел наповнення бюджету країни і регіону.

Від усієї душі вітаємо працівників порту та членів їх сімей зі святом! Ми високо цінуємо вашу професійну майстерність, вірність обов’язкові, мужність і патріотизм.

Особливо хочемо привітати ветеранів, які присвятили свою молодість розвитку портової галузі України. Ваша праця високо цінується сьогоднішніми портовиками, а ваш внесок в розвиток країни важко переоцінити.

Бажаємо всім добробуту, нових успіхів і досягнень у творчій праці на благо рідного порту, морської галузі, країни. Щастя і здоров’я вам і вашим близьким!

З повагою
керівництво адміністрації Миколаївського морського порту

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.