Не пропусти

Результати моніторингу Вознесенської РДА щодо недискримінації та дотримання рівних прав і свобод

Результати моніторингу Вознесенської РДА Миколаївської області щодо недискримінації та дотримання рівних прав і свобод у різних сферах суспільних відносин в органах місцевого самоврядування.

З метою  здійснення моніторингу з питань недискримінації та дотримання рівних прав і свобод у різних сферах суспільних відносин в органах місцевого самоврядування, регіональним представником Уповноваженого у Миколаївській області Світланою Одінцовою здійснено моніторинг Вознесенської РДА.images

Під час моніторингу було встановлено, що в РДА вживають заходи для забезпечення  принципу безбар’єрності та доступності для осіб з інвалідністю та маломобільних груп. Також в ході моніторингу була відмічена налагоджена робота щодо дотримання прав осіб ромської національності, надання соціальних послуг та протидію домашньому насильству.

Волночас сформовані рекомендації з метою усунення недоліків у щодо дотримання принципу недискримінації та дотримання рівних прав і свобод у різних сферах суспільних відносин.

Так, рекомендовано встановити у приміщенні РДА та структурних підрозділів кнопку виклику для осіб з інвалідністю, забезпечити РДА інформаційними табличками шрифтом Брайля, опублікувати статистичну інформацію щодо наявності релігійних організацій та роботи РДА у напрямку дотримання прав на свободу світогляду і віросповідання на сайті, провести навчання персоналу РДА вимогам Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, забезпечити координацію діяльності, пов’язаної з виконанням вимог її положень, тощо.

Також рекомендовано запланувати та провести навчання з питань гендерної рівності в органі, підвідомчих установах, організаціях, розробити відповідні навчальні матеріали.

До голови РДА направлено лист реагування для вжиття подальших заходів.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.