Не пропусти

«Я вас знищу» — депутат Наградська викідає власне будівельне сміття на берег р. Мертвовод

За  інформацією вознесенців в ресторані «Кармен»  (пер. Танасчишина, 14Б), 27.06.2020 активно проводились будівельні роботи.

Будівельне сміття, за допомогою техніки та грузових машин вивозили на берег річки Мертвовод, та захламляли його.screenshot_18

На звернення містян, щодо такого свавілля працівники та Наградська К.П., яка є власницею ресторану «Кармен» та міськім депутатом, жартома відповідали:

БУДУЮТЬ НОВУ ДОРОГУ

За вказаним фактом, редакція ІАП «Вознесенськ онлайн» вже звернулась до відповідних органів, для усунення порушень, та притягнення винних осіб до відповідальності.

screenshot_19screenshot_24

screenshot_27screenshot_21

 

Взагалі, Наградська Катерина Павлівна доволі «специфічний» міський депутат. Так за роки своєї каденції вона жодного разу не виступала, а ні на сессіях, а ні комісіях, зрозуміло що жодної паперової роботи вона також не проводила. Їй завжди було все зрозуміло, і вона завжди тиснула кпопку «ЗА».
Пожвавлювалась Катерина Павлівна, лише тоді коли справи стосувались виділення земельних ділянок для її бізнесу, або її родичам (читай нижче).
Одного разу, активіст почав ставити на сессії питання, щодо розяснення рішень міськради з земельних питань, причетність до якого мала Наградска, і тоді Наградська, що жодного слова не промовила на сессіях почала голосно кричати активістам (мовою оригіналу):

ЗАМОЛЧИТЕ! Я ВАС УНИЧТОЖУ!!!

Ця фраза, вже стала легіндарною, в кулуарах міської ради.

screenshot_25screenshot_28

Дата народження — 24.12.1956 р. Освіта — вища

Місце роботи, посада — пенсіонер, телефон: 050-528-79-81

Межі територіального виборчого округу: вул.Джерельна,, вул Зарічна:1-56, вул.Жуковського, вул.Рибацька, вул.Осадчого: 1–27, 31, 35, 41–43, 45; вул. Болгарська: 1–16, 18–18А, 20–20Б, 22, 24; вул.Танасчишина, вул.Тімірязєва: 1-80

Обрана від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»

Депутатська діяльність: член постійної комісії з питань містобудування, землекористування та екології

Час та місце прийому: щочетверга з 14.00 до 17.00, вул. Танасчишина, 14 б, кафе «Кармен»

Нагадаемо:

http://voznesenskonline.com.ua/deputat-miskoyi-radi-nagradskoyu-k-p-ta-chleni-yiyi-sim-yi-pridbali-na-zemelnomu-auktsioni-pravo-orendi-troh-zemelnih-dilyanok-na-5-rokiv-za-164-tis-grn/

Депутат міської ради Наградська К.П. та члени її сім’ї придбали на земельному аукціоні право оренди трьох земельних ділянок на 5- років за 164 тис. грн.

Вчора, 23 листопада 2017 року, у Вознесенську пройшов аукціон з продажу права оренди земельних ділянок, розташованих на території міста. На продаж було виставлено право оренди на дев’ять ділянок, сім з яких знаходяться на території Центрального ринку. Міська громада отримає більше 200 тис. грн. на рік.

 

Проводила аукціон Кіровоградська аграрна біржа, яка виборола це право на конкурсній основі. До участі на торгах зареєструвалося близько 20 осіб.

ОНЛАЙН: У Вознесенську проходить аукціон з продажу права оренди земельних ділянок

Інтерес серед покупців викликали декілька земельних ділянок. Зокрема, ділянка по вул.Сухомлинського, 2ж/2 площею 40 квадратних метрів, на якій можливе розташування невеликого торгівельного павільйону біля автобусної зупинки. Право оренди на неї на п’ять років було придбане за 58 001 гривень 50 копійок при початковій ціні 1171,19 гривень Наградською К.П., яка є депутатом Вознесенської міської ради, та членом земельної комісії міськради.

screenshot_11

Також ажіотаж серед покупців розгорівся при продажу чотирьох ділянок, що знаходяться поряд з рибним корпусом Центрального ринку біля автобусних зупинок (вул.Центральна, 6-252/б, /в, /г, /д). Їх площа становить по 5, 6 та по 10 квадратних метрів. Право оренди на них було виборене підприємцями за 20001,32грн., 25101,36грн., 45095 та 61001,76грн. При цьому дві останніх ділянки були також придбані членом сім’ї Наградської К.П. – Наградською О.Ф.

За результатами аукціону за продане право оренди строком на п’ять років на вказані ділянки бюджет міста Вознесенська отримуватиме близько 213 тисяч гривень на рік. За умовами проведених торгів їх переможці повинні сплатити кошти за рік користування землями до бюджету протягом трьох днів з дня проведення аукціону.

/

1 комментарий

  1. гавна кусок этот ваш шмармэн

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.