Не пропусти

Голова Олександрівської ОТГ Микола Бензар про «конфлікт» з Наталією Озерянською: «не хотів коментувати цю маячню, але…»

«Не хотів коментувати цю маячню, але… я думаю, що ви хочете почути і мене.»

http://voznesenskonline.com.ua/nataliya-ozeryanska-pro-konflikt-iz-golovoyu-oleksandrivskoyi-otg-vin-dumaye-shho-maye-konkurentku/

Вівторок минулого тижня став для мене напрочуд емоційним днем, скажу чесно, так як є. Поки з робочим візитом я перебував у Запоріжжі, з питання участі у проекті « Поліцейський офіцер громади» ,телефон почав буквально розриватися. Дзвонять і кажуть: «Миколо Миколайовичу, а Ви бачили статтю про конфлікт зі своєю заступницею ?». Я спочатку й не зрозумів, думав, хтось так пожартував? Але тут мені дають посилання на публікацію, я читаю все там написане і зовсім нічого не розумію…

screenshot_85
Довго не хотів коментувати цю маячню, але обставини таки змушують розповісти правду, адже у цьому матеріалі напряму заділи мої честь та гідність, а також нівелювали багаторічну роботу кожного співробітника Олександрівської селищної ради. Виявляється, чотири останні роки у громаді працювала лише перша заступниця, а всі інші або «сиділи» у телефоні», або «просто сиділи у кабінетах, протираючи штани та отримуючи за це високу зарплатню та премії». На кожні вибори я йшов чесно разом з Вами, і ніколи нікому не забороняв стати конкурентом, не вкриваюся «затишною ковдрою», потрібно посадити дубки – не питання! А щодо команди- у мене є завзята команда, з якою зроблено багато справ щодо благоустрою та інфраструктури про що буде висвітлено додатково .
Жодним чином не хочу чіпати питання гендерної нерівності, яке порушила вона у цій статті. Тим паче, що не бачу у публікації жодного реального та правдивого факту нерівності між чоловіками та жінками в Олександрівській селищній раді. От, скажімо, звинувачення у мою сторону стосовно виплати так званих надбавок та премій. Дослівно: «Є розпорядження про надбавку за інтенсивність, мені депутати дають до 50%, а голова ставить 10%, тоді як секретарю ради (чоловікові) – 25%. Комусь може три тисячі дати, а мені – тисячу-півтори». Саме так стверджувала вона. І що? Вже наступного дня після публікації ця інформація авторкою матеріалу була «доповнена» – Однак і це доповнення потребує додаткового роз’яснення. По-перше, премія у 20% першому заступникові селищного голови виплачується не з січня 2020 року, а з грудня 2019-го. По-друге, до грудня минулого року надбавка була не десяти-, а п’ятнадцятивідсотковою. Це або відверта брехня з її сторони, за яку вона навіть не вибачилися перед працівниками бухгалтерії , або вона, яка, за її словами ж має чималий досвід роботи у місцевому самоврядуванні, не розуміє, яким саме чином встановлюються премії, додаткові виплати за вислугу років на державній службі, за присвоєний ранг і т.д. По-третє, депутатський корпус, як і було сказано, затверджує «потолок» преміювання того чи іншого працівника ради, а надбавка за напруженість у роботі виплачується на розгляд керівника. Тому ці звинувачення -ну просто смішні.
І з такими спростуваннями я можу пройтися по всім пунктам… «Забрав доступ до селищної пошти». Як і у всіх установах листи приходять на ім’я керівника,а далі вже перенаправляються за належністю. У кожного зі співробітників селищної ради є власний персональний комп’ютер і власна пошта, зі своїми логінами й паролями. Секретарка ради постійно моніторить основну електронну пошту і кожному, кого стосується той чи інший вхідний лист, перенаправляє його особисто. Це робиться для того, щоб не заспамляти роботу окремих відділів непотрібною інформацією. От так от просто. Вирішили зробити як краще, а хтось прийняв це на особистий рахунок
.Далі… «Вимагав видалити створену у Фейсбуці сторінку Олександрівської селищної ради». Можу прокоментувати і ці звинувачення. Від самого початку створення цієї сторінки там публікувалася інформація не про те, що було зроблено в наших населених пунктах, не актуальні для всіх повідомлення, а виключно те, що хотіла, щоб було опубліковано вона, її постійні відрядження, особисті досягнення і при цьому безліч фото, на яких зрідка був голова селищної ради. Ми не раз про це говорили. Я просив трохи розбавити тематику публікацій матеріалами, які були б цікаві всіх жителям громади, адже сама назва сторінки казала сама за себе – «Олександрівська територіальна громада». Значить, тут повинні були бути новини про всі села та селище ОТГ, а не якісь вибіркові. Але мої прохання просто проігнорували. Проігнорували раз, другий, третій… І врешті було вирішено створити нову офіційну сторінку. Так ми і зробили.

screenshot_86
«Будуємо футбольне поле тоді, коли у людей немає води». Минулого року в Олександрівці, ст. Трикратне та у с. Трикрати було пробурено три свердловини. Одна з них вже введена в експлуатацію, дві інші очікують на дозвіл та підключення живлення від Миколаївобленерго. Ми постійно тримаємо питання водопостачання на контролі, і кожного року щось десь ремонтували, щось десь будували, відновлювали. Чому про це не було нічого згадано? Щодо будівництва футбольного поля,а зараз ще й є вже ПКД на будівнийтво спорткомплексу , в громаді мріяли не один десяток років. Спортивний комплекс, який ми маємо добудувати вже наступного року, – довгоочікуване бажання трьох-чотирьох поколінь олександрівців, а тепер і громади. Наша молодь – спортивна, завзята, талановита, наше майбутнє – має право на такий жаданий подарунок. І для цього я зроблю все можливе та неможливе.
«Заборонив проводити виїзні прийоми». Так, таке дійсно було, але чомусь вона не уточнила, чому саме їй було заборонено проводити ці прийоми? У якому форматі вона їх проводила, чому не в приміщенні сільської ради?
А про «заборонив вітатися та спілкуватися» взагалі не знаю, що сказати. Цей «факт» перейшов усі можливі рамки здорового глузду. Коли ми вже після публікації почали розбиратися, що ж все-таки сталося, то виявилося, я це не говорив . І я в цьому впевнений на сто відсотків, такого бути не могло, це цілковита брехня! Я нікому не забороняв вітатися, розмовляти з нею, ніколи не казав комусь обирати чийсь бік чи щось подібне. Навіщо ці наклепи зводяться всередині нашого колективу, я не маю уявлення.
Сайт, на якому розміщений матеріал під назвою «Наталія Озерянська про конфлікт із головою Олександрівської ОТГ: «Він думає, що має конкурентку…», висвітлює питання гендерної нерівності в українському суспільстві. Це дуже важливі питання, про які ми повинні говорити. Так, я впевнений, що нерівність між жінками та чоловіками у нашій країні існує, на превеликий жаль, це і в 21 сторіччі актуальне для всіх питання. Але… нерівності між жінками та чоловіками в апараті селищної ради немає, не було і не буде. Але чомусь саме мене як очільника селищної ради у цьому звинуватили. І авторка статті Вікторія Кобиляцька, почувши версію Озерянської, не зв’язалася зі мною, не запитала, чи все так відбувається, як говорить вона, не вислухала ту сторону, яку в своєму ж матеріалі звинуватила ледь не у всіх смертних гріхах… А це хіба рівність?
З 2010 року я очолюю селищну раду, весь цей час працював у чималому колективі, де, наголошую, переважна більшість працівників – жінки. Сьогодні в апараті ради налічується близько 40-ка співробітників, з яких 6 – чоловіки. І ніколи, у нас не виникало жодного питання неповаги, утисків, «потерпань» одних від інших чи навпаки. Всі рівні між собою. Конфлікти та непорозуміння були. Селищна рада – це живий організм. Без цього ніяк.  Я кажу про це чесно, але вони були виключно в площині робочих моментів і одразу ж вирішувались, так сказати «на місці». І ,як мені здавалося, до останнього часу, всі ми працювали заради однієї мети – розвитку нашої об’єднаної громади, незалежно від того, чи це населені пункти колишньої Олександрівської селищної ради, чи Трикратської, Воронівської сільських рад… І так, у 2016 році ми пішли на вибори громади разом, домовившись, що я балотуватимусь на голову селищної ради, а вона, у разі моєї перемоги, стане першим заступником голови. Так і сталося, на виборах я отримав 91% довіри від виборців ОТГ. І наші домовленості були виконані, і спершу справді ми працювали однією командою. От виявилося, так працювали не всі. Якщо у неї були якісь питання, а наскільки стало зрозумілим з її публікації, питання у неї були, вона не прийшла з ними особисто до мене – вона «накопичувала» їх у собі, а тепер вирішила створити навколо себе гучний піар. Я розцінюю такий крок від неї як відвертий заклик до громадськості про наміри балотуватися на посаду селищного голови ОТГ на виборах восени. І я ніколи і нікому не забороняв цього робити. Тому бажаю їй всього найкращого і конкурувати на виборах чесно, згадуючи про зроблені добрі справи, а не ллючи відвертий бруд на колег!
І, наостанок,мені дуже прикро, що хтось свої особисті амбіції вирішив поставити вище всього того, на шляху створення та становлення молодої громади.
Тому нехай кожен сам зробить для себе висновки. Дякую.
З повагою до всіх Микола Бензар, Олександрівський селищний голова

11 комментарии

 1. По-третє, депутатський корпус, як і було сказано, затверджує «потолок» преміювання того чи іншого працівника ради, а надбавка за напруженість у роботі виплачується на розгляд керівника. Тому ці звинувачення -ну просто смішні.
  Смішно друге- виходячи зі сказаного тоді рада приймає рішення приміювати заступника в розмірі 50 процентів посадового окладу,сільский голова своїм розпорядженням підміняє рішення ради і виходячи з невідомо яких критеріїв оцінювання праці преміює в зрозумілому тільки йому розмірі.
  А як тоді бути якщо рада голосує за преміювання сільского голови в розмірі 100 чи 50 відсотків від посадового окладу(такий собі потолок), що тоді голова критично оцінив свою роботу ставить собі 10 чи 15 процентів?
  Тоді виходить, що рішення депутатів нічого не значить?,чи сільский голова зловживає службовим становищем?
  На скільки я розумію, що хтось готує проєкт рішення для розгляду сесії ради і зразу ж в ньому можна проставити розмір преміювання, а не гратися в так «називаємі потолки», а то виходить, що депутати оцінили роботу заступника в одному розмірі,а голова ставить його с «потолка»-якось не зрозуміло

 2. https://oleksandrivskaotg.gov.ua/storage/documents/documents/98696060f169cea30d3fa1600cce8cbf.pdf
  На цьому прикладі яскраво показано,що розьяснення сільского голови про так називаємі потолки не відповідають дійсності, а має місце зловживання місце зловживання своїм посадовим становищем з боку сільского голови в чому він публічно і зізнався

 3. ДРУЖЕ ПОТУЖНИЙ

  В Олександрівськой ОТГ дуже дивовижні люди! Чому людям з Прибужанівської ОТГ, Бугськой ОТГ та Дорошівськой ОТГ не потрібно сплачувати за надані послуги лікарів , а нам , як ЗАВЖДИ » ДЯКУЮЧИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ » тихенько по сходинкам спуститися до каси, сплатити за послуги …. І за це велика особлива вдячність нашому селищному голові.

 4. ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ДРУЖИНІК

  Николай Николаевич !!! Это Вы сплошной пиар. И верно Вам дали комментарий , она не обманывает, Вы лично или через людей , пытаетесь в мизерных поступках сделать пиар. А Вот публикация Рідна Воронівка опубликовала факты , управления Вами и какие убытки Вы приносите громаде это порядка 20 млн гривень ( за 2017- 2018 гг) — а сколько интересно будет (за 2019-2020 гг) . Я думаю депутаты должны призадуматься , и пригласить АУДИТ для проверки деятельности » Селищної Ради » за 2019-2020 гг, а не за выделение премий Николай Николаевичу за нанесенные убытки громаде. А может быть Бензарь Н.Н утаил и не ознакомил депутатов с распорядженням № 608 и додатком стр.8,14,15 Головы ОДА СТАДНИКА А.В. Если депутаты голосуют про выплату премий, за такую роботу , то кем будут убытки возвращаться? В последствии можно будет сделать вывод чи «» ЩИРІ «» наши депутаты с нами, жителями громады чи» НІ «.

 5. ВЛАСТЕЛИН КОЛЕЦ

  Миколай Миколайович (далі М.М) прокоментую Ваші слова «І, наостанок,мені дуже прикро, що хтось свої особисті амбіції вирішив поставити вище всього того, на шляху створення та становлення молодої громади.»Ви М.М одну з самих перспективних з 26 громад в Миколаївської області докерувались до 23 місця рейтингу проживання, на 3 місце з кінця. М.М Ви думаєти люди не розуміють, що Ви всі негативні коментарі на сторінці прибираєте. Це тільки підкреслює Ваше розуміння щирісті з людьми та честі.

 6. ВИНАХІДНИК КОШТІВ

  В СЕЛИЩНОЙ РАДІ люди в отпуска не можуть піти , з-за дій голови . Він потратив більше 1 млн гривень коштів на два провулка . Ви їх бачили- це щось. Ось так, дбає за людей і збиткі громаді наносить , але тут важливо вже не це, а те що ефективне та мудре управління громадою торкнулось вже і працівників СЕЛИЩНОЙ РАДІ . Саме можете подякувати М.М.Б за те, що Ви в отпуска не можете піти . М.М.Б проспіває Вам пісню про коронавірус , а Ви послухайте. І обовязково не забудьте «СПАСИБІ МИКОЛАЮ МИКОЛАЄВИЧУ».

 7. -Олександрівською селищною радою Вознесенського району (селищний
  голова Бензар М.М.) при розрахунках з підрядними організаціями
  ТОВ «ІВЕКО — БУД», ТОВ «Будівельна фірма «АІС» проводилась оплата за
  фактично невиконані роботи або роботи, не передбачені робочим проєктом та
  договірною ціною, що призвело до незаконних видатків на загальну суму
  726 тис. гривень.
  -Аудитом бюджету Олександрівської селищної ради Вознесенського
  району (голова Бензар М. М.) встановлено неефективних витрат та втрат
  доходів на загальну суму 10 млн гривень.
  Так, внаслідок використання суб’єктами господарювання земельних
  ділянок за відсутності правовстановлюючих документів на землю та за
  нецільовим призначенням селищним бюджетом втрачено доходів на суму
  4,8 млн гривень.
  Утримання Олександрівського терапевтичного відділення, який є
  структурним підрозділом КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня» за
  рахунок коштів селищного бюджету з одночасною передачею медичної
  субвенції бюджету міста Вознесенськ, призвело до додаткових витрат
  селищного бюджету в сумі 2 млн гривень.
  Неприйняття або зволікання з прийняттям селищною радою та органами
  виконавчої влади рішень щодо управління земельними ресурсами та
  недостатній контроль за їх використанням негативно позначились на доходах
  місцевого бюджету та ефективності використання земель.
  Зокрема, невжиття заходів щодо передачі земельних ділянок у комунальну
  власність (1,14 тис. га), не затвердження генеральних планів населених пунктів
  та не проведення нової нормативно-грошової оцінки земель не сприяє
  належному розпорядженню цими землями та збільшенню надходжень до
  селищного бюджету.
  Недостатній рівень власної доходної бази та недосконалий контроль за
  витрачанням бюджетних коштів, в т. ч. міжбюджетних трансфертів, не сприяли
  своєчасному та повному їх використанню, поліпшенню надання послуг
  населенню та розвитку території.
  Так, бюджет розвитку селищного бюджету протягом 2017-2018 років
  сформовано в основному за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету, а
  кошти місцевого бюджету переважно витрачались на утримання органів
  управління та виготовлення проєктно-кошторисної документації.
  15
  Не вжиття достатніх заходів з боку селищної ради за своєчасним і повним
  використанням коштів міжбюджетних трансфертів призвело до неефективного
  використання коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на
  формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в сумі
  214 тис. грн, які в 2017 році повернуто до державного бюджету, та субвенції з
  державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного
  розвитку окремих територій – 108 тис. грн, які в 2018 році повернуто до
  державного бюджету.
  Неналежне управління селищною радою комунальними підприємствами
  не забезпечує ефективне здійснення ними фінансово-господарської діяльності,
  не сприяє в повному обсязі задоволенню потреб населення в забезпеченні
  питною водою, вивезенні твердих побутових відходів, що не забезпечує мету їх
  утворення – надання якісних послуг, отримання прибутків та наповнення
  селищного бюджету та призвело до незадовільного технічного стану
  водопровідних мереж і комунальних споруд ОТГ.
  (МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
  Вiд 26 Грудня 2019 № 608-р

  Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, забезпечення усунення порушень та ефективного використання ресурсів)

 8. ДРУЖЕ ПОТУЖНИЙ

  Хай люди відкривають та читають, щоб не казали, що це наклеп. Тому, Будь Ласка, відкриваємо та даємо оцінку, як керують громадою, за наші кошти.
  САМЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 26.12.2019 р.№608р https://www.mk.gov.ua/ua/oda/order/?doc_id=16713.До розпорядження ДОДАТОК https://www.mk.gov.ua/store/files/dop-16752-ce784131de92039848eea74f8d43052b.pdf, в якому все розписано, дивимось сторінку 8 ( вісім ) абз 3- це що до будівництва Спорткомплексу( на будівництво було виділено 1 мільйон),та криши сільради. А тепер, загальне керування громадою стр.14,стр.15. абз 4 і далі по тексту це за 2 роки. Будь Ласка копіюємо та читаємо.

 9. То ,що сільский голова намагаеться пошити в «дурні» свого заступника то є очевидний факт та його методи роботи та керування.
  Для прикладу, зараз Олександрівська ОТГ перебувае в судовому процесі,щодо незаконного звільнення начальника відділу освіти Олександрівської ОТГ. На судовому засіданні представником захисту Олександрівської ОТГ було заявленно, що начальником відділу освіти були нанесені збитки громаді в розмірі близько 130 тис. грн. (Воронівська ЗОШ). А тепер на розсуд читача надамо,що написано спеціалістами в документі » Звіт про результати державного фінансового аудиту бюджету Олександрівської селищної ради об*ьеднаної територіальної громади за період 1.01.2017р по31.12.2018р» від 28.03.2019р №15-14-14/3 стр 41 сказане геть інше.
  Тому наразі ми явно бачимо підміну понять та фактів (а по суті брехні та наклепу )з боку посадових осіб селищної ради.
  http://dkrs.kmu.gov.ua/kru/doccatalog/document?id=147697

 10. ВИНАХІДНИК КОШТІВ

  В Розпорядженні № 608р від 26.12.2019 Голови Миколаївський ОДА Стадніка О.В узагальнені підсумкі Держаудіту, дуже вразливі моменти, щодо Олександрівськой ОТГ і саме погане що це все продовжується , не зрозуміло тількі одне. Чи разом з депутатами це робиться, чи ні? Не можуть депутати не знать про це розпорядження. Мабуть разом діють або в інтересах голови, або в особистих інтересах, але факт в тому наноситься шкода, зрозуміло інтересам громади, І це дуже тревожний сигнал. І всі лайкі в фейсбуке залишаються лайками. А шкода громаді є шкода громаді і це вже встановлений факт.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.