Не пропусти

Здоровому способу життя підростаючого покоління – особлива увага

Під час представлення нового голови райдержадміністрації та спілкуючись з присутніми особливу увагу голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадника привернуло підняте питання незавершеного будівництва спортивної зали Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня. Попри напружений графік та обмежений час очільник області разом з головою райдержадміністрації Іваном Білоконем, головою районної ради Іваном Бурдіним, головою Бузької сільської ради Юрієм Заволокою оглянули об’єкт добудови нової спортивної зали.image

Попередньо проблематика незавершеного будівництва спортзалу була озвучена очільнику області – не вистачає коштів у місцевому бюджеті на завершення. Добудова вже зведена, з облаштованим фасадом. Проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.

За словами виконавців та замовників строки та умови робіт виконуються в повному обсязі і згідно з домовленостями.

Олександр Стаднік  оцінив стан виконаних робіт, поцікавився у керівника району планами щодо завершення та введення в експлуатацію, розпитав про деякі функціональні особливості.img_20200605_160404

Як повідомив голова районної ради Іван Бурдін завершення будівництва спортзалу дуже важливе для населеного пункту. Адже впродовж багатьох років в школі відсутня спортивна зала, а було лиш пристосоване незручне приміщення для занять фізичним вихованням. Також націлено увагу, що місцева молодь дуже активна та займає призові місця, як в районних змаганнях, так і в обласних.

Голова облдержадміністрації ознайомившись з умовами в яких займалися учні школи вирішив приділити значну увагу даній проблемі та допомогти знайти кошти.

Загалом станом будівництва спортзали керівник області залишився задоволений.

На останок Олександр Стаднік оглянув класні кімнати та харчоблок навчального закладу.

img_20200605_160333

img_20200605_160504

img_20200605_162333

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.