Не пропусти

Вознесенську 225! Привітання зі святом міського голови Вітаілія Лукова

Щиро вітаю вас із 225-ю річницею з дня заснування нашого славного міста Вознесенська – міста з цікавою та повчальною історією, активним сьогоденням та великим майбутнім. Міста, яке зростило не одне покоління талановитих, працелюбних, патріотичних і творчих особистостей.
Наше рідне місто – це місто перспективних ідей в освіті, досвіду інновацій в сфері медицини, ініціативи та відповідальності в підприємництві, активності громадських організацій. Наші митці вражають дивовижними творіннями, актори віртуозно створюють нам гарний настрій, а спортсмени прославляють громаду далеко за її межами.
screenshot_18
Вознесенці – це багатонаціональна дружна сім’я. Сім’я, в якій мир та злагода були і є основою. Ми маємо великі плани на майбутнє, ставимо перед собою амбітні цілі, разом боремося за процвітання й добробут громади. Ми не раз ставали прикладом для інших і сьогодні впевнено рухаємося вперед.
Тож бажаю всім нам чистого неба, взаємної підтримки, впевненості в завтрашньому дні, а ще — динамічного розвитку та процвітання нашій громаді. Разом ми побудуємо місто нашої мрії – місто, комфортне для життя.
З Днем народження, рідне місто!
Міський голова Віталій Луков
http://voz.gov.ua/vtannya-zvernennya-ntervyu-mskogo-golovi/3397-voznesensku-225-pryvitannia-zi-sviatom-miskogo-golovy-vitailiia-lukova.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.