Не пропусти

27 травня 2020 року о 10.00 годині відбудеться ХLІІІ позачергова сесія Вознесенської районної ради

        voznesenskiy_rayonniy_gerb

         Згідно з розпорядженням голови Вознесенської районної ради від 22 травня 2020 року № 18-р 27 травня 2020 року о 10.00 годині в сесійній залі Вознесенської районної ради відбудеться ХLІІІ позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

Порядок денний:

1) Про внесення змін до Програми проведення приписки громадян  України 2003-2005 років народження  Вознесенського району до призовної  дільниці  Вознесенського  об’єднаного районного  військового комісаріату та  призову громадян України на строкову військову службу у 2020-2022  роках.
2) Про внесення  змін  до  цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Вознесенського району на  2013 -2017  роки, термін дії якої продовжено у 2020 році.
3) Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури у Вознесенському районі на 2020-2021 роки.
4) Про внесення змін до районного бюджету Вознесенського району на 2020 рік.
5) Про затвердження переліку об’єктів, які фінансуються у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Вознесенського району.
6) Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району у власність Бузької сільської ради.
7) Про затвердження районної Програми «Безпечне та якісне харчування дітям Вознесенщини» на 2020-2022 роки
8) Про затвердження Статуту Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради Миколаївської області в новій редакції.
9) Про затвердження Статуту Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради Миколаївської області в новій редакції.
10) Про затвердження Статуту Таборівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради Миколаївської області в новій редакції.
11) Про затвердження Статуту Щербанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної Праці М.М.Рябошапки Вознесенської районної ради Миколаївської області в новій редакції.
12) Про затвердження Статуту Вознесенського районного дитячо-юнацького центру Вознесенської районної ради Миколаївської області в новій редакції.
13) Про затвердження Статуту Вознесенської районної вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради Миколаївської області в новій редакції.
14) Про затвердження Статуту Комунальної установи «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» в новій редакції.
15) Про зняття з контролю рішень районної ради.
Різне.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.