Не пропусти

Минздрав разрешил ослабить карантин в Николаевской области

Министерство здравоохранения 22.05.2020 разрешило ослабить карантинные меры в Николаевской и Хмельницкой областях. download

«Все еще не готовы снимать карантин в восьми областях — Волынская, Донецкая, Луганская, Полтавская, Ровенская, Черновицкая, Закарпатская и Киевская, а также город Киев», — говорится в сообщении.

При этом отмечается, что в указанных регионах большое количество больных или высокая загруженность в больницах, или низкий уровень тестирования населения на коронавирус.

Напомним*

З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.

«В Україні розроблений дуже чіткий механізм виходу з карантину, з конкретними показниками щодо пом’якшень карантину. З 22 травня – другий етап: відновлюється робота громадського, приміського та внутрішньообласного транспорту, також дозволяється проведення релігійних закладів, але за умови – 1 людина на 10 м2. Окрім того, відновлюється робота готелів, але без функціонування ресторанів», — наголосив Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, з 25 травня Уряд дозволить відновити роботу метрополітенів, але за умови використання масок та респіраторів. Також планується відкрити дитячі садки.

«Наступний етап – з 1 червня. Тоді буде відновлена робота фітнес-центрів, міжобласні перевезення, а з 10 червня – буде дозволена робота кафе та ресторанів», — резюмував Міністр Максим Степанов.

Нагадаємо, вчора Міністр охорони здоров’я Максим Степанов із робочим візитом відвідав Чернівецьку область, яка найбільше потерпає від коронавірусу.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.