Не пропусти

Черговий крок до ядерної катастрофи?

   Цитата: «срок эксплуатации многих блоков подходит к концу,…  Предстоит ответственная и гигантская по материальным затратам работа, но никакой активности в этом направлении … не видно. Боюсь, что дело кончится тем, что сроки службы старых реакторов всеми правдами и неправдами будут продлеваться, и случится новый Чернобыль…». Академик Комаров.

    Третій енергоблок ЮУАЕС відключено від енергосистеми https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/8728-tretiy-energoblok-yuuaes-vidklyucheno-vid-energosistemi —
10 лютого 2020 року закінчився 30-річний проектний термін експлуатації третього енергоблоку ЮУ АЕС. «Вот тут его возьми и замени». Для того проектний термін і призначається конструктором. Прострочений «ветхий» ядерний реактор може і сам себе вибухом звільнити від нерозумних експлуататорів. Дуже легко «мирний атом» перетворюється у «ядерного джина».
Все елементарно, Ватсон: побудували блок, за час роботи накопичили кошти, до закінчення проектного терміну побудували нове джерело електроенергії, вивели з експлуатації старе, ввімкнули нове. Але розуму у керівництва держави, міненерго та Енергоатому не вистачило про це своєчасно подумати. А гроші на закриття енергоблоку та його заміну або не відраховувалися, або розікрали. Тому й продовжили – авось не рване.
Продовжуючи, співали, що блок став надійнішим та безпечнішим, ніж новий. Не пустили на пенсію 3ЮУ у лютому 2020 року. Хоча він дуже просився — 4 січня 2020 року (за місяць до пенсії) енергоблок №3 Южно-Української АЕС відключено від енергомережі. Це було вже 480-е аварійне відключення енергоблоків ЮУ АЕС та 144-е третього блоку.
images
Минуло всього три місяці з продовжених 10 років, як «ветхий» блок знову потух – 14.05.20 сталося 481-е аварійне відключення енергоблоків ЮУ АЕС, а для 3ЮУ – 145-е.
Кількість пусків-остановів проектом жорстко лімітується. Його перевищення може викликати відмову у роботі обладнання.
Україна не витримає ще однієї ядерної катастрофи.
Уряд України не здатен гарантувати безпеку своїх АЕС. Зараз, крім продовження термінів експлуатації, на атомних станціях проводяться ще ціла низка небезпечних експериментів, кожен з яких може стати причиною ядерної катастрофи. Так, як у України забрали ядерну зброю, так треба і заборонити Україні експлуатацію атомних станцій – корупція та фаховий рівень керівництва держави не дозволяє. Їх вистачає тільки на добування та експорт сировини і самозбагачення за рахунок пограбування власного народу та знищення природи.
Україна буде або без`ядерною, або безлюдною.
Боятися і надалі не варто –втрачати нам вже нема чого.
Треба бути активними, щоб не стати радіоактивними!
Не варто лаяти владу тому, що вища влада в Україні – це ми, народ.
Треба виходити зі своєї крайньої хати та брати владу у свої руки,
якщо слуги приходять до влади тільки з метою накрасти та втекти.
Тільки тоді можна навести лад у місті та державі, коли кожен громадянин буде приймати проблеми міста та держави, як свої особисті проблеми. І постійно контролювати на засіданнях депутатських комісій та сесіях діяльність своїх слуг – мера, депутатів та найманих працівників виконавчої влади.
Людина Розумна повинна боротися за гідне життя, за свої конституційні права на життя, здоров`я, здорове довкілля. А не чекати на «доброго» царя.
Щоб потім, захворівши, не жебрачити на лікування.
Ідіот (др.гр.) – людина, яка не приймає участі у житті суспільства.
Якщо ти не займаєшся політикою, то політики займуться тобою. На свою користь.
Ми маємо такий рівень життя, на який заслуговуємо.
«В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.