Не пропусти

Звернення підприємців до міського голови

Підприємці  пропонують  звільнити  їх  від  сплати  єдиного  податку за один  квартал  2020 року  та зменшити  відсотки  єдиного  податку  на 2021 рік у зв’язку  з  коронавірусом.

Чи прислухається до них міська влада?

2

Ініціативна група підготування звернення приватних підприємців до міського голови та депутатів Вознесенської міської ради з пропозиціями до проекту рішення міської ради «Про місцеві податки та збори», який внесений до порядку денного чергової сесії міської ради 22 травня 2020 року, які підписали більше 100 підприємців.

14 травня звернення буде передано у Виконавчий комітет Вознесенської міської ради.

 

Міському голові Лукову В.Д.,

депутатам Вознесенської міської ради

                                                           приватних підприємців міста Вознесенська

ЗВЕРНЕННЯ.

                Карантин у зв’язку з короно вірусом 2019  привів жителів  міста Вознесенська  до фінансових проблем у багатьох сім’ях . Працюючі втратили роботу, незахищені верстви населення мають проблеми з отриманням соціальних виплат, є факти затримання виплат по безробіттю.

                 Приватні ж підприємці  втратили єдине джерело доходу – свою діяльність,  сплата податків від якої складає майже 14% доходів міста Вознесенська, а це близько 22 млн.грн.в рік.

                 Ми не працювали більше 2-х місяців, але весь час сплачували єдиний податок, орендну плату на землю, орендну плату за користування приміщеннями, за електроенергію та інші комунальні послуги.

 02 квітня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (№ 540-IX), яким  внесені зміни до 8-ми Кодексів України та до 27 законів України.

Законом №540-ІХ у 2020 році органам місцевого самоврядування надано право вносити зміни до прийнятих рішень про встановлення місцевих податків та зборів щодо перегляду ставок єдиного податку в частині їх зменшення.

Враховуючи вищевикладене, ми, приватні підприємці міста Вознесенська, звертаємося до вас з пропозицією:

1.звільнити приватних підприємців міста Вознесенська від сплати єдиного податку за другий чи на третій квартал 2020 року ( щоб компенсувати втрати за сплату єдиного податку під час карантину);

  1. 2. зменшити єдиний податок на 2021 рік:

— для першої групи – з 10% до 7%;

— для другої групи – з 15% до 10%

3.скасувати приватним підприємцям  орендну плату за землю  та податок на нерухомість на час карантину.

Пропонуємо розглянути це питання на засіданнях постійних депутатських комісій та винести на розгляд чергової сесії міської ради 22 травня 2020 року.

                                                                                                              Ініціативна група

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.