Не пропусти

Поліцейські вилучили у мешканця Вознесенського району понад 40 кущів коноплі

До Вознесенського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надійшла інформація, що місцевий мешканець вирощує наркотичні засоби за місцем проживання.

Отримавши дозвіл суду, правоохоронці провели санкціонований обшук та на присадибній ділянці 40-річного зловмисника поліцейські виявили теплицю, у якій господар вирощував овочі, а поміж грядок росли понад 40 рослин коноплі, які господар ретельно доглядав та поливав. Зі слів зловмисника, небезпечні речовини він вирощував для власного вживання.

Вилучене правоохоронцями наркозілля направлене на експертне дослідження.

Слідчим підрозділом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 310 КК України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель», що карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Після проведення експертизи вирішуватиметься питання щодо притягнення зловмисника до кримінальної відповідальності. Триває слідство.

 © Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області: https://mk.npu.gov.ua/news/narkotiki/policzejski-viluchili-u-meshkanczya-voznesenskogo-rajonu-ponad-40-kushhiv-konopli-yaki-vin-viroshhuvav-sered-ovochiv-u-tepliczi/?fbclid=IwAR2bDorIzz228idtAx1YV4IOOLy_xOoxpLPufpJgd76l_oXpQgiMLKeF7c4

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.