Не пропусти

В районі продовжуються заходи з недопущення розповсюдження вірусної хвороби COVID-19

Заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова здійснила робочу поїздку до села Прибужани та зустрілася з головою Прибужанівської сільської ради Олександром Тараненком, аби разом перевірити стан організації та виконання заходів по попередженню поширення вірусної хвороби COVID-19.

image10-16

У зв’язку з тим, що в Пибужанівській громаді виявлено випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом SARS-coV-2, на виїзді із села Прибужани в напрямку села Яструбинове встановлено дезинфікуючий бар’єр для знезараження автотранспортних засобів. Також проведено перекриття ґрунтових доріг до сіл Новокантакузовка та Козубівка Доманівського району.

9-22 2-117

«Такі виїзди допомагають оцінити дієвість мір, які ми вводимо, аби зменшити кількість ймовірних хворих в районі. Ми не можемо змусити усіх залишатися вдома, але дуже просимо свідомо прийняти таке рішення, аби не наражатись на небезпеку. Все залежить лише від свідомості людей», — підкреслила Тетяна Панова.

Вознесенська районна державна адміністрація звертається до мешканців району з проханням дотримуватися рекомендованих правил поведінки, аби запобігти поширенню коронавірусу.

Бережіть себе та своїх близьких!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.