Не пропусти

РОЗОРЕННЯ ЗАКАЗНИКА НА ВОЗНЕСЕНЩИНІ

Експерт Української природоохоронної групи Віктор Скоробогатов приїхав до заказника «Черталківський» з метою зробити фотофіксацію ділянки, яку наша група пропонувала на розширення його меж. Під час зйомок аматорського відео Віктор побачив невелику оранку на схилі.

Пробивши дані по кадастровій карті та звіривши інформацію зі схемами меж заказника та онлайн-картами, ми виявили, що оранка знаходиться в межах заказника. Площа розораної ділянки становить 3.04 га.

Також в долині Чортали на Вознесенщині було виявленно ще 10 незаконно розораних ділянок, площею від 1.2 до 30,6 га. Загальна  площа розораних степових ділянок становить близько 100 га. Це одна з найбільших локалізованих оранок на Миколаївщині.  Більшість з оранок – на правому березі долини річки.

Заказник «Черталківський» знаходиться у Вознесенському районі між селами Козубівка та Криворучка в межах Прибужанівської сільської ради. Його площа – 159,02 га. Створений в 2013 році з метою охорони цілинної ділянки степу правого берега долини річки Чортала. Тут зростає 7 видів рослин, занесених до Червоної книги України та 12 рідкісних видів фауни.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.