Не пропусти

Органи влади Вознесенська не зробили достатніх висновків для того попередити пожежу на сміттєзвалищі КП «СОМ»

На Вознесенщині триває ліквідація пожежі на полігоні твердих побутових відходів КП «Санітарна очистка міста».

Станом на 12:00 8 квітня, триває ліквідація пожежі на полігоні твердих побутових відходів комунального підприємства «Санітарна очистка міста» на вул. Єланецьке шосе с. Таборівка Вознесенського району. На місці працює особовий склад 12 державної пожежно-рятувальної частини, водовозка та ще 1одиниця важкої інженерної техніки від суб’єктів господарювання.

screenshot_31 screenshot_33

Пожежа на сміттєзвалищі виникла орієнтовно 7 квітня о 17:00. Але повідомлення на екстрений номер «101» надійшло занадто пізно. Це і стало поштовхом для розповсюдження вогню на значну територію.

Після прибуття вогнеборцями встановлено, що вогонь встиг поширитись звалищем на орієнтовну площу 2га. Силами рятувальників, допоміжної техніки комунального підприємства тієї ж доби о 21:15 пожежу локалізовано.

Не зважаючи на роботу особового складу та техніки, низка факторів, серед яких: значне накопичення продуктів гниття, поривчастий вітер утворювали нові осередки відкритого горіння та тління. Їдкий дим розповсюджується на достатню відстань, зокрема: територію найближче розташованих сіл Таборівка, Ракове та м. Вознесенськ.

На момент виникнення пожежі на комунальному підприємстві була відсутня важка техніка що і призвело до розповсюдження вогню на велику площу.

Нагадаемо, що в минулому році на даному об’єктінеодноразово виникали великі пожежі сміття, але органи влади міста Вознесенськ не зробили достатніх висновків для того, щоб забезпечити протипожежну безпеку на даному об’єкті.

08 квітня на базі Вознесенської міської ради плануєтьсязасідання районної комісії ТЕБ та НС, на якій будуть прийняті відповідні рішення щодо вжиття низки заходів, спрямованих на якнайшвидшу ліквідацію пожежі.

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.