Не пропусти

COVID-19 виявлено у особи з Вознесенська і ще у однієї особи з Воронівки

screenshot_25

Оперативне повідомлення про виявлення 2 підтверджених випадків короновірсуної хвороби🦠 COVID-19 серед обстежених контактних осіб

ДУ «Миколаївський обласний лабораторній центр МОЗ України» повідомляє, що за фактом виявлення 2 підтверджених випадків на короновірусну інфекцію COVID-19 у мешканців с.Воронівка Вознесенського району проведено епідеміологічне розслідування із застосуванням лабораторних методів досліджень

Визначено коло контактних осіб із захворівшими, 11.04.2020 всього обстежено 31 особу, матеріал для проведення досліджень доставлено до вірусологічної лабораторії ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України».

За результатами лабораторних досліджень 12.04.2020 виявлено 2 підтверджених випадки COVID-19 серед обстежених контактних осіб.

Обидві контактні особи відносяться до тісного кола спілкування з захворівшими за релігійною ознакою (сумісні служіння на дому).

З них одна особа мешкає у с.Воронівка, друга – у м.Вознесенську.

На даний час продовжуються протиепідемічні заходи у вогнищі та проводиться визначення розширеного кола контактних осіб з метою їх лабораторного дослідження.

Станом на 12-30 годину 12.04.2020

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.