Не пропусти

У ТОВ «БОС» новий кінцевий бенефіціар (власник) підприємець-банкрот Кернер С.М. і директор Кушнір Н.В.

На ТОВ «Біологічні очисні споруди»  змінився керівник та бенефіціар.

Вже тиждень на ТОВ «БОС» новий керівник  — Кушнір Ніна Василівна, депутат міської ради. Працювала в Управлінні житлово-комунального господарства  та капітального будівництва Вознесенської міської ради.

downloadscreenshot_1

Крім того, новим кінцевим бенефіціаром (власником) ТОВ»БОС» став відомий у Вознесенську  підприємець-банкрот Кернер С.М. та його бізнес партнер Шипович О.

Кернер С.М. відомий у місті, насамперед своїми скромними та посередніми бізнес талантами. Йому вдалося після приватизації, відібрати одне з найбільших шкіропереробних підприємств України у трудового колективу, шляхом перетвореня з акціонерного товариства у товариство з обмеженною відповідальністю. А потім закласти підприємство у банк, отримати декілька десятків мільонів доларів і біля 60-ти млн гривень кридиту, і кредит звіно не повернути.

Нагадаємо, міська громада є власником 50% ТОВ «БОС», а громаду на зборах товариства представляє особисто Луков В.Д. (дивись лист вище). Однак, про дати, місце і порядок денний зібрання засновників ТОВ «БОС» громада не повідомляється.

downloadscreenshot_2

Так, з чим повязана «рокировка» на ТОВ «БОС»?

Призначення нібито людини, яка має стосунок до міської влади, може навести на думку про  підсилення міста у ТОВ «БОС», але це не так.

По перше, потрібно усвідомити, що каналізація це ключ, до всьго шкіропереробного підприємства. Його теперішні власники, це розуміють і за жодних обставин не хочуть втратити контроль над міською каналізацією.

По друге, для забезпечення приватного контролю над каналізацією і було створено ТОВ «БОС», а у міського водоканалу була забрато велуку частину комунальних мереж та декілька насосних станцій і передано в управління ТОВ «БОС», за аренду комунального майна кошти фактично не сплачуються.

По трете, вознесенці існують для того, щоб субсидіювати  великими тарифами на каналізацію, вже приватне шкірпідприємство. Саме, так. На шкірпідприємстві мізерні обєми виробництва, і саме так шкірпідприємство перекладає свої витрати на утримання всієї системи каналізації на містян.

По четверте, Луков В.Д. завжди дивно поводив себе у відносинах з ТОВ «БОС». Місто маючи 50% у підприємстві, завжди приймало диктат горе підприємців з «шкірзаводу», які своє підприємство збанкоротували, банкам «всюди винні», ховались по кіпрах та офшорах, однак місто довіряло їм керувати комунальною каналізацією, та прощало, списувало, розтрочувало на 20 років  млн. борги за оренду. Злі язики стверджували, що Луков В.Д., грав у «договірняк», фактичного грав не за місто, а за бізнес, який  пронспорував його передвиборчу компанію, відробляв гроші підвищуючи тарифи на водовідведення для населення.

По пяте, ряд офшорних підприємств, яким належить колишній шкірзавод, фактично успішно завершали суди з банками по кредитам підприємства. Банки не змогли стягнути свої 18 млн дол і 60 млн грн. На час судів Кернер С.М., ховався за номінальними власниками з офшорного Кіпру, а тепер може знову засвітитися і можливо навіть на муніципальних виборах 2020, звісно не особисто, звісно через…. «номінальних» депутатів.

Фактично Кернер С.М. на склоні життя може сміливо підводити підсумок: він невдаха бізнесмен та моральний банкрот, що вміє «кидати» на власність трудові коллективи, а банки на кредити, та непогано грає в карти. Не випадково на прикінці 80-х Кернер С.М., майже весь свій робочий час на підприємстві протирав штани за грою в карти, прямо на робочому місці…

Шулер, він і є шулер!

КУШНІР НІНА ВАСИЛІВНА

Дата народження — 05.11.1963 р.

Освіта — вища

Телефон: 097-45-38-034

Межі територіального виборчого округу: вул.Кібрика: 9, 10 12, 14, вул.Одеська: 23–29, 31, 33, 37, 39–41, 49, 51; вул.Короленка, вул.Центральна, пров.Юрка Тютюнника, вул. Шевченка: 16–29А, 32–32А, 34, 36, 38

Обрана від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»

Депутатська діяльністьчлен постійної комісії постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження.

 

1 комментарий

  1. Сергій Колєсніков

    А чому новий? Хіба хтось мав сумніви у тому, що цього БЕСа породили Кернер та Гержов? Хто, крім них, отримував та отримує зараз наші гроші через каналізаційну трубу на Кіпр?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.