Не пропусти

Звернення Архієпископа Вознесенського і Первомайського Олексія

Возлюбленні во Христі отці, брати і сестри!

Вознесенська єпархія разом з центральними та міськими органами влади, розділяє занепокоєність з приводу розповсюдження коронавірусу (COVID – 19) територією нашої держави. В дійсності ця трагедія вже зачепила багатьох наших земляків.

Саме в цей тяжкий період часу ми християни повинні об’єднатися у молитовному стоянні за всіх людей, навколо Євхаристичної Чаші Христової. Церква у всі часи була лечебницею душ та тіл і саме в цей період випробувань ми маємо гідно відстояти ім’я християнина.

Запорукою нашого фізичного здоров’я є здоров’я духовне, і вони дуже тісно пов’язані між собою. Причиною будь-якої хвороби є гріх та віддалення від Бога, порушення Його Святих заповідей.

Саме тому під час Святого Великого посту ми повинні посилити надбання християнських чеснот та творення добрих справ. Наше завдання передати себе в руки нашому Духовному лікарю Господу Ісусу Христу , який здатний загоїти рани нанесені гріхом і вилікувати наші душі.

У зв’язку з загрозою поширення небезпечного інфекційного захворювання коронавірусу на теренах нашої Української держави закликаємо духовенство і всіх вірних Вознесенської єпархії до посиленої молитви на здолання вірусної інфекції, яка вже заполоняє світ. Просимо якомога частіше приступати до Святих Таїнств Православної Церкви, особливо Святої Євхаристії та Соборування, які служать для «зцілення душі і тіла».

Духовенство нашої єпархії, просимо у своїй пастирській проповіді роз’яснити прихожанам про загрозливу ситуацію, яка може мати місце, а також наголосити на дотримання санітарно-гігієнічних норм. Прийняти усі можливі засоби для запобігання розповсюдження інфекції у храмах і місцях молитовних зібрань.

Беручи до уваги ті випробовування які посилає нам Господь, ми маємо звершувати Богослужіння, посилити свої молитви та підтримку тих людей які мають необхідність у нашій допомозі. Для задоволення релігійно – духовних потреб вірян, проводити Богослужіння та звершувати Таїнства згідно Конституції (стаття №35).

Беручи до уваги історичний досвід Церкви, рекомендується людям під час Богослужіння знаходитися на церковному подвір’ї. При великій потребі та сприятливих погодніх умовах, Богослужіння відправляти на подвір’ї: «Пустіть дітей, не бороніть їм приходити до Мене, бо таких є Царство небесне» (Мф 19:14), «Прийдіть до Мене усі струджені й обтяжені, і Я облегшу вас».( Мф 11:28).

По можливості забезпечити аудіо-трансляцію Богослужінь для вірян, які знаходяться на церковному подвір’ї.

Ми віримо, що Всемилостивий Господь наш Іісус Христос захистить нас і спасе. Тому що «Бог є Любов»( 1 Ін.4:8).

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.