Не пропусти

Обговорення тарифів на воду та каналізацію продовжується

18 лютого 2020 року відбулося друге засідання робочої групи виконавчого комітету з розгляду пропозицій громадськості щодо зменшення тарифів на водо постачання та водовідведення.
Після надання інформації директора КП Вдовіченка О.Г. щодо необхідності посад заступника директора водоканалу та водія КП «Водопостачання міста Вознесенська» та впливу розміру їх заробітної плати на тариф води, який складають 0,21 та 0,08 коп., присутні в залі ще раз висловили свої висновки, що головна проблема в тарифі на воду та водовідведення є тарифи саме на водовідведення, які в 2.5 рази більше тарифу на чисту артезіанську воду, які піднімається з глибини 70 та більше метрів.

robocha-grupa-18-02-3
Голова робочої групи Сметана Ю.О. ознайомив присутніх в залі щодо врахування пропозицій , які були надані на попередній нараді. Міський голова Луков В.Д озвучив свою позицію щодо тарифів, які були встановлені з 1 січня 2020 року, що вони є економічно обґрунтованими і змінам не підлягають.
Ну а жителі міста, вкотре вносили свої пропозиції, ставили запитання .
Виступили також зі своїми питаннями та пропозиціями Іщенко Юрій, Чорноморець Іван, Івахненко Віктор Миколайович та інші.

robocha-grupa-18-02-1
Голова комісії Сметана Ю.О запропонував всі бажаючим з числа громадськості та депутатів міської ради відвідати ТОВ «БОС», ознайомитися з технологічним процесом очищення воді, щоб прийняти рішення щодо відповідності тарифу на водовідведення затратам на виробництво та заробітну плату працівників, враховуючи шкідливе виробництво, цілодобове чергування та інше…
Наступне засідання робочої групи відбудеться 25 лютого о 16.00 у великій залі виконавчого комітету.

robocha-grupa-18-02-2

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.