Не пропусти

Рішення по справі Лукова В.Д., буде розглядати Веселинівський районний суд

 

 

Як ми повідомляли раніше, на міського голову  Вознесенська Лукова В.Д. був складений протокол про адміністративне правопорушення по ст. 2123  КУпАП ( – порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації»),

а саме: несвоєчасне та неповне надання інформації на  запит про публічну інформацію від 29 вересня 2019 року громадської організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії»

Адміністративний протокол був складений  Регіональним  представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області  5 грудня 2019 року та направлений до Вознесенського міськрайонного суду для розгляду.

screenshot_26

У зв’язку з заявленими самовідводами всіма суддями Вознесенського міськрайонного суду справа  № 473/5036/19  надіслана  до Миколаївського апеляційного суду 16 січня 2020 року.

Після розгляду цього питання на колегії з кримінальних справ Миколаївського апеляційного суду –  справа щодо адміністративного правопорушення, здійсненого міським головою Вознесенська Луковим В.Д. направлена до Веселинівського районного суду.

Справа буде розглядатися 25 лютого 2020 року о 15.00

З відповіддю Миколаївського апеляційного суду та витягом з реєстру розгляду справ можна ознайомитися далі.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.