Не пропусти

Відбулось засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до 41 сесії районної ради VII скликання, яка відбулась 29 січня, спершу проводилось спільне засідання постійних комісій районної ради.

У роботі комісії брали участь голова районної ради Іван Бурдін, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ району, депутати районної ради.

Спільно свої засідання провели чотири постійні комісії: з питань планування, бюджету, фінансів, економічної реформи та соціального розвитку села; з питань культури, освіти, молоді, спорту, засобів масової інформації, соціального захисту та охорони здоров’я населення; з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, антикорупційної і регуляторної політики, захисту прав громадян, торгівельного та побутового обслуговування населення; з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

image

Порядок денний комісії налічував п’ять питань. Після розгляду організаційних питань народними обранцями було заслухано звіт про хід виконання Комплексної програми захисту прав дітей Вознесенського району «Дитинство» на 2018-2020 роки. По даному питанню доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Артьомова.

Сергій Влачига, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації доповів присутнім про виконання цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Вознесенського району у 2019 році.

]img_20200129_092245

Під час засідання також були розглянуті звернення депутатів Вознесенської районної ради сьомого скликання до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 6-р «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

Окремо присутні розглянули звернення депутатів Вознесенської районної ради Миколаївської області до Міністерства розвитку громад та територій України щодо збереження Бузької об’єднаної територіальної громади як самостійної адміністративно-територіальної одиниці.

Депутатами було погоджено участь Вознесенської районної ради в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

На останок народні обранці розглянули проект рішення про надання погодження ПрАТ «АКЗ» на отримання спеціального дозволу на користування надрами для видобування вапняків в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.