Не пропусти

Обрано запобіжні заходи особам за збут особливо небезпечного наркотичного засобу

21 листопада 2019 року до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області надійшли клопотання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою двом особам, яким повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України

  • Так, особа П. умисно, з корисливих мотивів, з метою незаконного збагачення, всупереч врегульованих законами суспільних відносин у сфері обігу в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів, незаконно придбала, зберігала, виготовляла з метою збуту, а також збувала особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс.
  • Так, особа Г. умисно, з корисливих мотивів, з метою незаконного збагачення, всупереч врегульованих законами суспільних відносин у сфері обігу в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів, незаконно придбала, зберігала, виготовляла з метою збуту, а також збувала особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс.

З метою подальшого збуту, особливо небезпечного наркотичного засобу — канабісу, дані особи вступили у злочинну змову між собою, визначивши вчинення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів джерелом для здобуття коштів та матеріальних благ для свого існування, з метою незаконного збагачення, всупереч врегульованих законами суспільних відносин у сфері обігу в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів.

Після цього, подальша спільна умисна системна злочинна їх діяльність  здійснювалась за попередньо обумовленим розподілом обов’язків, за яким П. забезпечував виготовлення та придбання, для подальшого збуту   Г. готового, виготовленого, наркотичного засобу — канабісу. Особа Г, в свою чергу, отриманий від особи П. наркотичний засіб — канабіс, в подальшому збувала на території м. Вознесенська. При цьому отримані від продажу наркотичних засобів грошові кошти, особа Г.  віддавала особі П.

Клопотання слідчих про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою двом підозрюваним були задоволені ухвалами слідчих суддів Лузан Л.В. та Ротар М.М. відповідно.

Крім того, ухвалами слідчого судді було визначено підозрюваним заставу:

  • Особі П. у розмірі 20 розмірів прожиткового мінімуму, що становить 38 420 грн.
  • Особі Г. у розмірі 80 розмірів прожиткового мінімуму, що становить 153 680 грн.,

у разі внесення якої – ухвалами визначено обов’язки, з числа передбачених ст.194 ч.5 КПК України, а саме: прибувати за кожною вимогою до слідчого СВ Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області, в провадженні якого перебуває кримінальне провадження, прокурора або суду; не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу зазначених осіб; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання на території України.

На ухвали слідчого судді можуть бути подані апеляційні скарги безпосередньо до Миколаївського апеляційного суду Миколаївської області протягом п’яти днів з дня їх проголошення.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.