Не пропусти

Шановні вознесенці! Дорогі ветерани!

1572243021_29_10_2015_3

28 жовтня українці всього світу відзначатимуть 75-ту річницю з Дня визволення України від фашистських загарбників.
Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.
Ми низько вклоняємося всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, за те, що не дали розтоптати і поставити на коліна наше рідне місто, всю Україну, весь світ. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах страшний тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села.
Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Зі святом!
Міський голова Віталій Луков,
секретар міської ради Лариса Торжинська
http://voz.gov.ua/vtannya-zvernennya-ntervyu-mskogo-golovi/2692-shanovni-voznesenci-dorogi-veterany.html
image

Сьогодні – 75-та річниця звільнення України від нацистських окупантів!

Спливають десятиріччя, але ми завжди з глибокою шаною згадуємо героїв, які ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі.

Дорогі ветерани, велика вдячність вам за мужність та тяжку працю у повоєнні роки, за нескореність духу та непохитну віру, що стало прикладом для прийдешніх поколінь.

Народ, який пам’ятає звитяги своїх предків — незборимий. Шануймо світлу й вічну пам’ять про загиблих воїнів-визволителів, які поклали своє життя заради визволення Вознесенщини та України!

Шановні ветерани, дозвольте від усього серця побажати вам миру, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних. Бажаю вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

 

З повагою, перший заступник голови

райдержадміністрації, виконувач функцій і

повноважень голови райдержадміністрації

Тетяна Панова

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.