Не пропусти

Втікачу з колонії призначено покарання

02 жовтня 2019 року Вознесенським міськрайонним судом було ухвалено вирок відносно К., який обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.393 КК України — втеча з місць позбавлення волі, вчинена особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі.

Суддя, головуючий у справі, — Дробинський О.Е.

screenshot_1

Учасники процесу — обвинувачений К., його адвокат Прутян О.А., прокурор Стоянов І.В.

Реалізовуючи право на укладення угоди про визнання винуватості, сторонами кримінального провадження 01 жовтня 2019 року була укладена угода про визнання винуватості, яка відповідає вимогам п.2 ч.1 ст.468, ч.4 ст.469, ст.472 КПК України.

Відповідно до угоди про визнання винуватості, обвинувачений К. в судовому засіданні повністю визнав свою вину у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.393 КК України, і угодою було визначено покарання обвинуваченому за ч.1 ст.393 КК України в виді позбавлення волі строком на 4 роки. На підставі ч.1 ст.71 КК України передбачено, що до призначеного засудженому покарання частково приєднати невідбуту частину основного покарання за вироком Малиновського районного суду міста Одеси від 06 квітня 2017 року та остаточно призначити покарання в виді 5 років 3 місяців позбавлення волі.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.