Не пропусти

Хуліганам обрано запобіжний захід

 

На території м. Вознесенська вкрай рідко вчинюються кримінальні правопорушення, які порушують громадській порядок, поєднані із спричиненням потерпілим тілесних ушкоджень, пошкодженням майна та тимчасовим порушенням нормальної діяльності установи, підприємства, організації тощо, однак трапляються випадки вчинення кримінальних правопорушень даної категорії.
Так, в одному із розважальних закладів у м. Вознесенську в нічний час 25.08.2019 між двома мешканцями міста Вознесенська виникла сварка, внаслідок якої, один із них залишив приміщення та повернувся з іншою особою та разом грубо порушуючи громадській порядок із особливою зухвалістю та існуючих у суспільстві загально визнаних правил поведінки і моральності почали вчинювати хуліганські дії, а саме: погрожувати насильством особі з яким виникла сварка, нанесли удари дерев’яною палицею останньому і відвідувачам закладу, спричинивши їм тілесні ушкодження різних ступенів тяжкості та здійснили постріли з рушниці, з метою залякування присутніх, в результат чого, зірвана нормальна робота розважального закладу.
За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України.
Процесуальним керівником, згідно вимог Кримінального процесуального кодексу України, 27.09.2019 оголошено про підозру особам, які здійснили хуліганські дії за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України та одночасно до Вознесенського міськрайоного суду скеровано клопотання до суду для обрання запобіжних заходів у вигляді домашнього арешту.
Наразі досудове розслідування триває.

71387590_1276817449158039_5701525289658482688_n

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.