Не пропусти

Рятувальники провели профілактичну бесіду із школярами

screenshot_1

25 вересня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до Вознесенської загальноосвітньої школи №4. Під час бесіди рятувальники звернули увагу дітей на дотримання правил пожежної безпеки в побуті, зокрема, під час користування електричними та газовими приладами. Також фахівці Служби порятунку наголосили на забороні небезпечних «експериментів» та ігор із сірниками, запальничками. Не менш обережними закликали бути й при виявленні підозрілих предметів, що за зовнішніми ознаками нагадують вибухонебезпечні.

Окремо фахівці ДСНС поспілкувались про першочергові дії у разі виникнення пожежі, нагадали номери екстрених служб. Школярі мали змогу дізнатись про те, які бувають вогнегасники та як ними правильно користуватись.

Також для учнів 10-11 класів проведено профорієнтаційний виступ, у ході якого ознайомлено їх з діяльністю Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Подібні заходи є досить повчальними, адже діти дізнаються про реальні небезпеки, які можуть спіткати їх майже на кожному кроці.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.