Не пропусти

Відбулась звітно-виборча конференція районної ради ветеранів

24 вересня в приміщені Центральної районної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбулась звітно-виборча конференція Вознесенської районної ради ветеранів.

В роботі конференції взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб,  керуючий справами виконавчого апарату районної ради Іван Білоконь, начальник соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Житник, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району Неля Наконечна, голови первинних ветеранських організацій району.

img_20190924_100011

Після обирання президії було заслухано звіт про роботу, пророблену радою ветеранів за 5 років, пропозиції та зауваження учасників конференції.

Голова районної ради ветеранів Раїса Захарова зазначила, що люди старшого покоління не стоять сторонніми спостерігачами. Раїса Іванівна подякувала активістам ветеранського руху за їхню участь у суспільному житті громад. Присутні, зокрема й голови первинних організацій, долучились до обговорення даної доповіді, визнавши роботу районної ради ветеранів – задовільною. Також було заслухано звіт ревізійної комісії.

img_20190924_102251

Заступник голови районної державної адміністрації Олена Козуб також подякувала Раїсі Іванівні та всім ветеранам за плідну роботу, яку вони проводять, небайдужість до проблем та побажала здоров’я, надії, успіхів, наголосивши, що дуже пишається районною ветеранською організацією.

Іван Білоконь відзначив добру роботу ветеранської організації, подякував очільниці ветеранського руху за відповідальність і активну життєву позицію та привітав всіх присутніх ветеранів з наступаючим Днем людей похилого віку, висловивши вдячність за те, що вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

image

Після всіх привітань та обговорень керівництво райради та районної адміністрації відзначили грамотами та подяками голів ветеранських організацій, висловивши щиру повагу та глибоку вдячність ветеранам та всім людям похилого віку, за високу громадянську свідомість, важливий внесок у соціально-економічний розвиток району та побажали усім міцного здоров`я, щасливої долі, радості і добра.

Питання обрання наступного голови районної ради ветеранів вирішилось одноголосно: ці обов’язки й надалі виконуватиме Раїса Захарова, адже, як висловлювались присутні, вона відповідально та добросовісно ставиться до своєї роботи, за що заручилась довірою ветеранів.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.