Не пропусти

Голосування за майбутній логотип Вознесенської територіальної громади

З метою формування позитивного іміджу Територіальної громади міста Вознесенська в Україні та за кордоном, промоції культурного, туристичного, економічного, наукового та соціального потенціалу, Вознесенською міською радою проводиться творчий конкурс «Розробка логотипу Територіальної громади міста Вознесенська».
Відповідно до умов конкурсу, надійшло дев’ять робіт від двох учасників. Організаційним комітетом з підготовки та проведення вищезазначеного конкурсу відібрано три роботи для подальшого голосування.
Голосування за фіналістів конкурсу триватиме до 10 жовтня 2019 року включно!
Який з 3-х варіантів майбутнього логотипу Вознесенської територіальної громади вам подобається найбільше? *
Варіант 1 — Логотип з великою кольоровою «V» сучасний та прогресивний. Він достатньо яскравий, але при цьому має просту форму, що є балансом між легким запам’ятовуванням та сприйняттям. Також є можливість використовувати кожний колір логотипу, як кольорове кодування для різних сфер туристичного життя. Слоган «Starting new adventure» означає «Почни нову пригоду».
Варіант 2 — Буква «V», що водночас є і першою літерою назви громади, також виглядає як серце та гаряче південне сонце. Серце підтримує слоган під логотипом «One land. One love» — «Одна земля. Одна любов». Кольоровий код логотипу викликає приємні теплі відчуття.
Варіант 3 — ВО!знесенськ. ВО!знесенськ — в центрі півдня України, в центрі доріг та річок. ВО!знесенськ — в центрі рівних степів і глибоких каньйонів. ВО!знесенськ — дивовижна історія. ВО!знесенськ — дивовижне місто ВО!
Введіть можливі слогани для третього варіанту логотипу

1 комментарий

  1. Ужас

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.