Не пропусти

Небезпечного злочинця розміщено у пункті для біженців біля Вознесенська для подальшої депортації у Грузію

Співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з поліцейськими Управління стратегічних розслідувань ГУНП та Державною міграційною службою в Миколаївській області затримали громадянина Грузії, щойно він звільнився з Арбузинської виправної колонії № 83, де відбував покарання за вчинення грабежу.

Чоловік і раніше відбував покарання за майнові злочини, нанесення тілесних ушкоджень та хуліганство. У зв’язку з тим, що іноземний громадянин після звільнення з колонії, де перебував понад чотири з половиною роки, може продовжити вчиняти кримінальні правопорушення на території області, миколаївські правоохоронці звернулись із поданням до Управління державної міграційної служби про його примусове видворення.

На підставі рішення Вознесенського міськрайонного суду поліцейські затримали іноземця щойно він, у зв’язку із закінченням терміну відбування покарання, звільнився із місць позбавлення волі. Наразі чоловік знаходиться у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства міста Вознесенськ та в подальшому буде видворений з України до Грузії.

Заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері тривають.

Відділ комунікації поліції

Миколаївської області

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.