Не пропусти

ЗАПРОШУЄМО НА ФЕСТИВАЛЬ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ «КЛАСИЧНА МЕЛОДІЯ СТЕПУ IV»

1568093392_product_image

20-22 вересня 2019 року в місті Вознесенську стартує четвертий сезон фестивалю класичної музики «Класична мелодія степу».
Фестиваль класичної музики – це дійство, яке не просто описати словами. Це — яскрава музика, що з перших нот занурює у прекрасний світ.
У кожного з нас є реальна можливість побачити найяскравіші моменти концерту під відкритим небом, почути шедеври світової класики і сучасні хіти талановитих виконавців Національного камерного оркестру «Київські Солісти». Це справжні майстри, слава про яких давно розійшлася по всій Європі. Талант «Київських солістів» полягає в тому, що їхній високий професіоналізм дозволяє досконало відтворювати музику різних епох – від бароко до сучасності.
Фестиваль об’єднує сузір’я Національної філармонії України, Київського національного академічного театру оперети, Національної опери України. Це лауреати та дипломати регіональних та Міжнародних конкурсів. які примножують славу української національної культури.
Фестиваль класичної музики вражатиме потужним виконавським складом, подарує незабутні враження, надасть можливість зануритися в особливу, неповторну атмосферу високого мистецтва.
Тому запрошуємо досліджувати, слухати, обирати для себе найкраще – поринути із головою у вир прекрасної музики!Нагадаємо, ініціаторами фестивалю є наш видатний земляк Дмитро Медоліз, концертмейстер групи флейт Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, солістка оркестру Київського національного академічного театру опери – Анастасія Лук’яненко та міський голова Віталій Луков.

Відділ культури та спорту
Вознесенської міської ради
http://voz.gov.ua/kultura/2459-zaproshuyemo-na-festval-klaschnoyi-muzk-klaschna-melodiya-stepu-iv.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.