Не пропусти

НАЗВАНО ПРИЧИНИ СИСТЕМАТИЧНИХ ПОЖЕЖ НА М’ЯСОКОМБІНАТІ

Для вжиття заходів щодо недопущення повторного випадку загоряння на місці події чергує пожежно-рятувальне відділення ДСНС.

Вчора пожежники Головного управління ДСНС України в Миколаївській області в черговий раз ліквідували пожежу не експлуатованих приміщень старого м’ясокомбінату, який розташований в місті Вознесенськ, повідомляє регіональне Управління ДСНС .

У відомстві зазначили, що 27 серпня рятувальники вже гасили пожежу на території даного об’єкта. На момент прибуття рятувальників з’ясувалося, що на останньому поверсі горить утеплювач стін. Через щільне задимлення пожежники працювали в апаратах на стисненому повітрі. Гасіння також ускладнювало швидке поширення вогню. О 6:40 пожежа площею 300 кв м локалізували, а о 10:00 — повністю ліквідували.

Про аналогічну подію повідомили місцеві мешканці 31 серпня в 5:58. До місця направлені рятувальники і додатково залучено дві автоцистерни з Південноукраїнського гарнізону ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

Складність гасіння даної пожежі полягала в тому, що м’ясокомбінат ви не користуєтесь багато часу, тому всі приміщення напів-зруйновані, стіни обвалилася, відсутні виходи тощо. Майже вся конструкція захаращена сміттям. Горіння на площі 500 кв м вдалося ліквідувати о 23:00. Також пожежники винесли з приміщення балони, тим самим запобігли вибуху.

Для вжиття заходів щодо недопущення повторного випадку загоряння на місці події чергує пожежно-рятувальне відділення підрозділу.

При з’ясуванні обставин стало відомо, що ймовірною причиною загорянь стали випадки несанкціонованого вирізання металевих конструкцій невстановленими особами.

Матеріали по встановленню причин та наслідків пожежі направлені в правоохоронні органи.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.