Не пропусти

У Вознесенську по-футбольному відзначили День незалежності України

 

Вже стало традицією в Вознесенську з нагоди Дня  незалежності України проводити дитячий турнір з футболу. В цьому році на турнір завітали команди з м. Первомайська,  м. Южноукраїнська, смт. Братське, смт . Єланець, м. Миколаїв та команда « Сокол» м. Вознесенськ.

Змагання проводилися в двох вікових категоріях: 2007 – 2008 та 2009- 2010 років народження. За регламентом змагань всі команди були розділенні на підгрупи де ігри проходили за круговою системою. Переможці  підгруп зустрічалися в стикових іграх, де були визначені переможці та призери турніру.

Перед початком змагань до всіх учасників звернулися заступник голови федерації футболу Миколаївської області Олександр Балакін та директор КО ВМЦ ФЗН « Спорт для всіх» А.А.Чехратов , вони поздоровили всіх учасників з св’ятом та побажали успіхів в футбольних баталіях.

Недивлячись на спекотну погоду в кожній з підгруп точилася запекла, по справжньому чоловіча боротьба. Юні футболісти демонстрували добру технічну та фізичну підготовку.

Переможцями в віковій категорії 2007 – 2008 років стали вихованці тренера О.В.Бредуна команда « Сокол», на другому — смт . Братське, третьому юнаки з м.Первомайськ, четвертому — м. Южноукраїнськ, п’ятому — смт. Єланець, шостому  — м.Миколаїв.

В віковій категорії 2009 – 2010 років переможця пари « Сокол» м.Вознесенськ та м.Миколаїв прийшлось виявлять за допомогою серії пробиття пенальті.  Більш вдалими виявилися юні футболісти з м.Миколаїв, вони і стали переможцями, на другому місті команда « Сокол» м.Вознесенськ, третьому — смт.Єланець, четвертому — смт. Братське, п’ятому — м. Южноукраїнськ , шостому м.Первомайськ.

По закінченню турніру нагородження всіх учасників провели заступник голови ФФМО О.В.Балакін , директор КО ВМЦ ФЗН « Спорт для всі» А.А.Чихратов та голова федерації футболу м.Вознесенськ В.В.Карпов.

Всі переможці та призери змагань отримали кубки від федерації футболу області , пам’ятні статуетки футболістів, медалі з гербом м.Вознесенськ від небайдужих любителів спорту . Також пам’ятними статуетками були відзначені і судді  Шевченнко Ліза, Агафонов Аркадій, Карпов Владислав, Щербаніч Олексій.

КО «ВМЦФЗН «Спорт для всіх»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.