Не пропусти

Приймаємо пропозиції до формування бюджету Вознесенської громади на 2020 рік

1566547517_oputuvanna-1-600x338

Шановні вознесенці! У нашій громаді розпочато анкетування в рамках «Впливай на бюджет своєї громади!». Дослідження думки жителів Вознесенської громади буде враховано при визначенні стратегічних та операційних цілей, а також напрямків проектів направлених на соціально-економічний розвиток в нашій громаді. Анкета є повністю анонімною!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий — ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції містян будуть систематизовані та враховані при підготовці проекту бюджету на 2020 рік, а також оприлюднені на інформаційному інтернет-порталі Вознесенської громади.

Завантажити та заповнити анкету можливо за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnQI3sSz5jbdm3ziw05u5o3cDfXznbHUlfHVkOtI1YCfH

73g/viewform?vc=0&c=0&w=1

Дякуємо за небайдужість!

Виконавчий комітет

Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/novini/2415-pryimaiemo-propozycii-do-formuvannia-biudzhetu-voznesenskoi-gromady-na-2020-rik.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.