Не пропусти

Блог-кафе «Сторітелінг в фотографії. Як одягнути історії в картинки»

img_3412

«Живий тренінг. Постійно вчитися чомусь новому, зробила це своєю звичкою, бо світ рухливий.» Так починається відгук Наталії, однієї з учасниць блог-кафе «Сторітелінг в фотографії. Як одягнути історії в картинки».

17 серпня в кав’ярні «Coffeehot» зібрались блогери, журналісти, лідери думок, любителі індустрії фото дізнатись як робити класні фотки не лише професійною фотокамерою, а й телефоном; про етапи створення фотопроекту та емоційних оповідальних серій, а також про смислове навантаження сюжету. Фотограф з Херсону Костянтин Бугайов розповів з чого складається фотоапарат, яке значення має ISO, витримка та діафрагма і поділився власним досвідом складової фото історій.

Особливі емоції учасників викликало практичне завдання. Працюючи в парах, «фотографи» робили маленькі історії в картинках про колег і доклали чимало зусиль, щоб глядач міг зрозуміти думки автора. По завершенню завдання було жваве обговорення міні-проектів. Учасники з гордістю демонстрували свої напрацювання і слухали зауваження.

68625072_700960090328018_8601590974327554048_nimg_3391

Затишна атмосфера, корисна і цікава інформація, смачна кава, нові знайомства, хороший настрій, підтримка, натхнення, нові можливості, гордість за Вознесенськ і це невеликий перелік того, що отримав кожен учасник заходу.

Блог-кафе у м. Вознесенськ проведено МБО «Фонд громади Вознесенська» в рамках проекту Women Voices Count за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) і Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Проект реалізується у 8 регіонах України – Миколаївська, Київська, Одеська, Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Сумська та Чернігівська області.

Далі буде…

#ГолосЖінкиМаєСилу

img_3376img_3377-1

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.