Не пропусти

Блог-кафе «Сторітелінг: секрети створення історій, які надихають»

 

18 серпня активні жителі Вознесенська та Южноукраїнська відвідали блог-кафе «Сторітелінг: секрети створення історій, які надихають», що проходило у кав’ярні «Coffeehot». Корисною інформацією та власним досвідом ділилась спікерка — медіаекспертка, екс-редакторка журналу NikLife, блогерка інтернет видання «ПреступностиНЕТ» Тетяна Вязнікова. Тетяна розповіла як створювати історії, що не загубляться серед інформаційного шуму; про види та особливості сторітелінгу, а також алгоритми його створення; варіанти сюжетів, структуру та основний меседж; конфлікт та візуальну складову.

img_5700img_5624

Як зазначила Тетяна: «Немає історії — немає читача. Всі цифрові медіа вже давно б’ються не за трафік, а за залученість: час на сайті, доскролли і переходи по сторінках … Матеріали краще читають, якщо вони захоплюють і в них присутній сторітеллінг. Ну, а головною «валютою» і показником успіху будь-якої комунікації вже давно став «репост». Якщо вашим контентом не хочуть ділитися, його цінність невелика.»

Цікаві запитання учасників переростали в жваві дискусії. Одне питання – один сенс, а далі навколо нього розвиваються події. Так створюється сюжет. Далі з’являється натхнення і народжуються історії. Різні точки зору стикаються і виникають емоції. Це те, заради чого створюється сторітелінг. Тож учасники блог-кафе на практиці відчули важливість емоційної складової своїх постів та дізнались яким чином якісно наповнювати контент.

img_5616img_5589

Блог-кафе у м. Вознесенськ проведено МБО «Фонд громади Вознесенська» в рамках проекту Women Voices Count за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) і Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Проект реалізується у 8 регіонах України – Миколаївська, Київська, Одеська, Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Сумська та Чернігівська області.

Далі буде…

#ГолосЖінкиМаєСилу

img_5589img_5576

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.