Не пропусти

Обращение николаевских предпринимателей к дипломатическим представительствам Франции, Евросоюза, США, Канады

Вельмишановні пані та панове!

Ми, керівники підприємств та організацій малого та середнього бізнесу, розташованих у місті Миколаєві на вулиці 12-й Поздовжній, протягом останніх років постійно звертаємося до місцевої влади з проханням відновити проїзну спроможність тієї частини вулиці, де розташовані наші підприємства. Відсутність проїзду не дозволяє завозити сировину, відвантажувати продукцію, забезпечувати безпеку праці та врешті-решт позбутися сорому за такий стан речей.

На даній частині вулиці розташовані підприємства з Києва, Дніпра, Одеси, Вінниці, Миколаєва, а також підприємство з інвестиціями держави Франція, що забезпечують декілька сотень робочих місць та сплачують податки. Особливо цей негатив, із зрозумілих причин, відчуває саме це підприємство.

Місцевий голова та його численні «відписувачі» понад два роки розповідають нам, де ця вулиця, у кого на балансі, що немає у них грошей та іншу нісенітницю.

Для вирішення цієї проблеми ми залучали офіс європейського бізнес-омбудсмена та пропонували повернути нам сплачені в казну податки, щоб самостійно відремонтувати цю ділянку вулиці завдовжки близько 500 метрів. Але це не допомогло. Мабуть, залучення інвестицій, збільшення кількості робочих місць, європейськість і таке інше для місцевих чиновників, на жаль, це лише словесна тріскотня.

Ми розуміємо, що ні Вам, ні нашому Президенту не дійти до кожної вулиці, кожного безвідповідального чиновника (а їх, на наш погляд, в Україні ще дуже багато), але ми також розуміємо, що залишати такий стан речей неможливо, тим паче, що йдеться, як було вище зазначено, про підприємства з французькими інвестиціями.

Європейські інституції всілякими діями (у тому числі інвестиціями) допомагають Україні вийти на шлях сталого розвитку в різних напрямках, основними з яких є економіка, соціальна сфера, зрілість громадянського суспільства, і це дає певні, хоча і поки що скромні, результати.

І коли чиновницька безвідповідальність та махрова бюрократія своїми діями множать все це майже на нуль, це викликає огиду, прикрість та безліч запитань, як таке взагалі можливо.

Шановний пане Посол!

Ми навіть не уявляємо, яким чином Ви або Ваші колеги зможете допомогти нам у вирішенні цієї проблеми, але якщо наш лист спонукав Вас до дій і Ви посприяєте у вирішенні нашого, на перший погляд дрібного в масштабах України, питання, ми будемо Вам дуже вдячні.

Може статися так, що і на Вас не зреагує наша інфікована бездіяльністю бюрократія, то висвітлення цієї та подібних проблем із зазначенням прізвищ та місць «сидіння» найбільш одіозних українських чинуш у дипломатичному середовищі держав Європи та Північної Америки може створити прецедент у пошуках шляхів вирішення таких питань, а нам додасть ще один інструмент та більшої рішучості та наполегливості в боротьбі за розвиток країни.

P. S.

Мер міста Миколаєва – Сенкевич Олександр Федорович;
Заступник мера з питань ЖКГ міста Миколаєва – Степанець Юрій Борисович;
Директор департаменту ЖКГ міста Миколаєва – Коренєв Сергій Миколайович.

Із великою повагою та вдячністю:

ООО “ЕСІС-3.Ком”, Франція, Петі Рафаель

ТОВ “АВ Метал Груп”, м. Дніпро, О. О. Іллєнко

МФ ТОВ “Ойл Груп”, м. Київ, Ю. С. Голуб

ТДВ “МСУ-28”, м. Миколаїв, Г. Ф. Попова

ТОВ “Миколаївська база будматеріалів”, С. О. Борзов

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.