Не пропусти

Медики обговорили роботу лікарень в умовах Вознесенського госпітального округу

6 серпня під головуванням начальника управління охорони здоров’я Павла Георгієва в місті Вознесенськ відбулась нарада з питання роботи закладів охорони здоров’я в умовах госпітальних округів.

У засіданні взяли участь керівники ЦРЛ, міських лікарень, КНП ЦПМСД Вознесенського та Первомайського госпітальних округів. Зі вступним словом виступив начальник управління охорони здоров’я.

Він окреслив основні завдання та приоритети роботи закладів в умовах реформування галузі охорони здоров’я та наголосив, що суспільна робота медиків та влади спрямована на покращення надання медичної допомоги мешканцям області. Разом з тим потребують вирішення проблемні питання, пов’язані з здійсненням міжрайонних трансферів, прийняття перспективних планів рогвитку госпітальних округів, без яких неможливо скласти маршрут пацієнта.

Щодо роботи закладів охорони здоров’я в госпітальних округах доповіли Володимир Красьоха – головний лікар КП КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня та Олег Чекрижов – головний лікар КНП Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня. За підсумками наради прийняті відповідні рішення та намічено план дій.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.