Не пропусти

Завдяки прокуратурі у власність Прибужанівської об’єднаної територіальної громади повернуть 40 га самовільно зайнятих земель

 

31 липня 2019 року рішенням Вознесенського міськрайонного суду задоволено позов керівника Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області щодо повернення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 40 га вартістю понад 1,5 млн грн у комунальну власність Прибужанівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району.

67794491_1234439880062463_986368733066821632_n
Встановлено, що у березні поточного року місцевий житель, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняв земельну ділянку та засіяв озимою пшеницею.
Його притягнуто до адміністративної відповідальності з вимогою звільнити у місячний строк самовільно зайняту земельну ділянку. Однак, незважаючи на це, останній продовжив незаконно використовувати ділянку, що підтверджено відповідними доказами.
Вказане стало підставою для вжиття місцевою прокуратурою заходів представницького характеру шляхом подання до суду позову про звільнення земельної ділянки, який задоволено в повному обсязі.
Сподіваємось, що об’єднана територіальна громада розпорядиться вказаною землею відповідно до вимог законодавства в інтересах громади.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.