Не пропусти

ЗВЕРНЕННЯ кандидата в народні депутати України по ВО № 131 КОНДРАТЄНКОВА ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

11

ЗВЕРНЕННЯ

кандидата в народні депутати України по ВО № 131

КОНДРАТЄНКОВА ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

 

до депутатів органів місцевого самоврядування зони спостереження Южно-Української АЕС.

За кілька тижнів, що тривала парламентська передвиборча кампанія я провів десятки зустрічей з мешканцями міст і сіл округу, на власні очі побачив як важко живуть люди, який стан інфраструктури, закладів охорони здоров’я та освіти на території округу.

Переконався, що мешканці зони спостереження Южно-Української АЕС потребують підвищеної уваги з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування адже вони не лише проживають в безпосередній близькості від потенційно небезпечного об’єкта, а й щодня ризикують найдорожчим, що є у людини – здоров’ям.

За даними замначальника обласного відділу охорони здоров’я Оксани Черненко в Миколаївській области один из найвищих рівней онкологічних захворювань в Україні. Так, на 100 тыс. населения захворіло у Вознесенську — 365, у Южноукраїнску — 279, у Березанському районі — 202, у Веселинівському — 299, Вознесенському — 240, Доманівському — 214, Єланецькому — 235 осіб (дані на грудень 2018 року). Вона додала, що за рік ці показники зростуть.

Я, як представник політичної сили, яка постійно всю свою політику і діяльність спрямовує на відстоювання та захист інтересів людини праці, виступив з ініціативою застрахувати мешканців зони спостереження АЕС за рахунок Мінтопенерго.

 Це дасть можливість людям отримати якісну та кваліфіковану медичну допомогу та зберегти своє здоров’я та життя.

Звертаюсь до колег депутатів всіх рівнів органів місцевого самоврядування незалежно від партійної приналежності та політичних уподобань терміново зібрати позачергові сесії та підтримати цю ініціативу.

Пам’ятаймо, що люди хворіють і помирають щодня, а коштів на якісне лікування у них не вистачає.

Проявіть свою відповідальність, принциповість та небайдуже ставлення до проблем людини праці, адже для цього Вас обирали люди. Гарантую, що в разі мого обрання народним депутатом України я докладу зусиль до закріплення цієї ініціативи на законодавчому рівні.

«Батьківщина» завжди відстоювала і надалі буде відстоювати інтереси людей.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.