Не пропусти

За Григоряна «агітують» його конкуренти-кандидати на 131-му окрузі

Мова йде про відео, поширене у соцмережах щодо використання кандидатом Григоряном кольорів партії «Слуга народу» у своїх друкованих агітматеріалах. На думку автора відео, відзнятого на фоні білборду Григоряна, останній «зплагіатив» зелений та жовто-синій кольори у команди «Зе!».

Кандидат від цієї політичної сили вказує на те, що ці кольори має право використовувати в своїй політ агітації лише кандидат, висунутий партією «Слуга народу», тобто на 131 окрузі, лише в нього одного є таке право.

На своїй сторінці у фейсбуці Ерік Григорян відповів на звинувачення Чорноморова:

«Я дякую своєму «конкуренту» на 131 окрузі Артему Чорноморову. Дякую за додаткову агітроботу. Зняти своє відео на фоні мого політичного плакату, ризикнув би не кожен! Та ще й виставити в соцмережу. Після цього посту до мене звернулися представники ОПОРи — чи є в мене договір з Чорноморовим за агітацію, та чи проплачено авансом таку роботу з виборчого фонду? Відповів: шановні, мене звинувачують в плагіаті, а ви кажете: «проплатили..?» Кожен сам вирішує як проводити свою кампанію — одні обіцяють, інші хвастаються використанням бюджетних коштів, треті заманюють виборців концертами та морозивом, салютами… Моя ж команда доводить спроможність проводити зміни в життя реальними справами. А Чорноморов вирішив проводити свою агітацію пустими звинуваченнями в мій бік та використовувати мій особистий рейтинг собі на користь, знімаючись на фоні моєї політичної агітації. Ну що, можу сказати, кожен вибирає те, що йому ближче… Якщо більше немає чого сказати своїм виборцям, як про «кольорову приналежність» та виключну належність Чорноморова до касти «команди «Зе!», куди іншим нібито зась…то нехай Бог допомагає. Щодо кольорів, то зелений колір, використовується мною давно, і це знають всі, хто слідкує за моєю політичною кар»єрою. Та й мої побратими-прикордонники це підтвердять своїми «зеленими беретами». А жовто-блакитні кольори — це національні кольори! І аж ніяк ці кольори не «приватизовані» ні Чорноморовим, ні командою «Зе!» Дуже шкода, якщо представники партії «Слуга народу», в яку так вірять українці, можуть їм запропонувати лише таке… Я ж в свою Чоргу не приховував і не приховую, що також є прибічником цієї партії, та готовий після обрання співпрацювати з нею над створенням конструктивної більшості в парламенті.

У виборчому штабі кандидата Григоряна наступним чином прокоментували відео кандидата-конкурента:

«Всі примірники політичної агітації, в тому числі і зразки зображень на білбордах, були направлені відповідно до законодавства на адресу Центральної виборчої комісії. Жодних нарікань в плагіаті чи порушенні виборчого законодавства до цього часу не надходило. Якщо представники партії «Слуга народу» вбачають таке, то в них є право звертатися до суду до окружної виборчої комісії, ЦВК, правоохоронних органів».

Політична агітація

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.