Не пропусти

«Я поважаю вибір українців, які обрали нового президента», — кандидат Григорян про плани в парламенті

«В першу чергу, звичайно ж, вважаю за потрібне прийняти ряд змін у законодавство — в плані посилення відповідальності нардепів перед народом України. Швидше навіть не перед народом, а перед кожним виборцем, перед своїм округом, якщо це стосується депутатів-мажоритарників, і політичних партій — за їх депутатів за списками. Тому що народ — це загальне поняття, розмите. Така ж і відповідальність — загальна і розмита. Я буду робити все можливе для цього. Багато проблем в нашому законодавчому органі через безкарність народних обранців, відсутність будь-якої відповідальності не тільки за свої рішення, за закони, які вони приймають, а за банальне «кнопкодавство» і відсутність на «робочому місці». Нам постійно показують, хто і що з депутатів зробив не так, хто і куди перейшов, хто і за що голосував, хто взагалі не голосував … І що далі? Показали, обурилися, поохали … Так ви ж їх вибрали, чого обурюватися і охати — потрібно притягати до відповідальності.

Я готовий нести відповідальність перед своїми виборцями за свої дії у Верховній Раді, за ті закони, які будуть прийматися з моєю участю або, навпаки, за моєї відсутності. Але з таким підходом до своєї «роботи» повинен підходити кожен депутат. Тільки тоді буде порядок.

Україна обрала нового Президента. Упевнений, що він наведе порядок, як в парламенті, так і в країні. І я готовий підтримати команду Володимира Зеленського в цьому напрямку, і в тих питаннях, які будуть на благо українців, нехай навіть вони будуть зустрічати опір в певних колах. І готовий об’єднуватися з коаліцією, в якій буде більшість представників від партії «Слуга народу» від так званої «команди ЗЕ». Хоч я зараз і пропоную свою кандидатуру в нардепи як самовисуванець по мажоритарному округу, я знаю, що таке бути в команді, бути в партії, так як був партійним і ніколи не підводив ні свою команду, ні свою партію. І я готовий розділяти з ними відповідальність, якщо вони не виправдають довіри до них українців. Можу сказати одне, що ніколи і ні за яких умов я не зможу бути в коаліції з вихідцями з Партії регіонів, які трансформувалися в оппоблоки, «За життя» і т.д. Це знають всі, хто стежить за моєю політичною діяльністю. І я ніколи не зраджу своїм принципам.

Зараз ми бачимо, що деякі кандидати на 131 окрузі, будучи партійними, мало того, будучи керівниками обласних партосередків, пішли на вибори як самовисуванці, не під прапорами своєї команди, своєї партії. Про що це говорить? Про те, що вони готові і завтра відокремиться від команди і піти у «вільне плавання», шукаючи собі «кращі» течії. Що вони зможуть поміняти в житті свого виборця, якщо будуть думати про кращу долю для себе і своєї сім’ї, своїх підприємств?

Чи не цього чекають від них жителі України, жителі Миколаївської області, жителі 131 округу? Вони чекають змін в країні. І такі зміни нам пропонує команда обраного Президента. Я теж їх підтримую, тому що ні в якому разі не можна повертатися в «регіоналівське» минуле. Новій Україні потрібні нові закони, новий парламент, який їх прийме».

Політична агітація

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.