Не пропусти

Інтерв’ю Юрія Кондратєнкова — «Не терплю брехню, безпорадність та безвідповідальність влади»

 

1

Юрій Кондратєнков: «Не терплю брехню, безпорадність

та безвідповідальність влади»

 

За кілька днів нам доведеться обирати свого представника у Верховній Раді України. І якщо Юрія Кондратєнкова, який є депутатом Вознесенської міської ради, головою постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку добре знають у місті Вознесенську та Вознесенському районі, де він народився, виріс і багато років пропрацював першим заступником, начальником кримінальної міліції Вознесенського міськрайвідділу міліції, то для мешканців інших куточків округу він персона малознайома. Тому ми вирішили поставити йому кілька важливих питань.

 

Юрію Миколайовичу, як ви, професійний військовий, працівник правоохоронних органів зі стажем, потрапили в політику?

 

Після виходу на пенсію за вислугою років, кілька років просидів дома. Однак я людина активна і довго не зміг спостерігати за тим, що відбувається в моєму рідному місті, тим більше що до мене постійно зверталися люди з проханням допомогти у вирішенні тих, чи інших питань. Спочатку я займався правозахисною та громадською діяльністю, а в 2015 році я став членом партії «Батьківщина» та був обраний за її підтримки депутатом Вознесенської міської ради.

 

Ви не приховуєте, що є членом політичної партії. Чому серед сотень партій, які існують в країні обрали саме «Батьківщину»?

 

Ви не повірите, це перша політична партія, до лав якої я приєднався. Уявіть собі, в радянські часи я дослужився до підполковника, але до Комуністичної партії так і не вступив.

Я зробив свій вибір вже у зрілому віці і цілком свідомо. Партія «Батьківщина» сподобалась мені своєю чіткою, твердою і незламною позицією у відстоюванні інтересів людини праці. Крім того, заслуговує поваги стійкість і цілеспрямованість її багаторічного лідера Юлії Володимирівни Тимошенко. Ну і найголовніше, — це програма, яка містить конкретні механізми, що дозволять в короткі терміни подолати кризу та на побудувати квітучу та заможну Україну.

 

З якими питаннями до Вас найчастіше звертаються виборці?

 

Найчастіше люди скаржаться на дії або бездіяльність міської влади. Ми разом з колегами-депутатами завжди реагуємо на такі звернення, а якщо треба- то звертаємось до суду. Якщо ж трапляються ситуації, де ти не можеш допомогти бо існує кругова порука, кумівство  та «кришування» наближених до влади бізнесменів, то відчуваєш безпорадність та злість на владу, яка не виконує свою роботу. І її необхідно міняти.

 

Чому прийняли рішення балотуватись до Верховної Ради України?

 

Зізнаюся, — це рішення далося мені не просто. Коли однопартійці запропонували мені балотуватися кандидатом до Верховної Ради я довго вагався. З одного боку, я усвідомлюю масштаб і складність завдань, що стоять переді мною, але я йду до парламенту у складі команди, яку веде партія «Батьківщина». Одна людина, якою б вона не була розумною та добре підготовленою, не зможе нічого зробити, не зможе протистояти системі.

З іншого боку, я не можу більше терпіти брехню, безпорадність та безвідповідальність влади як в центрі, так і на місцях. Я хочу переламати цю ситуацію, щоб наші діти жили краще. Тому і прийняв цю пропозицію.

 

Чим плануєте займатись в парламенті?

 

Враховуючи те, що я юрист за освітою та за роки служби в органах правопорядку, за час  депутатської діяльності непогано вивчив проблеми округу, планую зосередитись на вирішенні питань, які найчастіше задавали  люди під час зустрічей: непідйомні тарифи, мізерні зарплати і пенсії, відсутність робочих місць, закриття шкіл та ФАПів в сільській місцевості і , звичайно, відновлення інфраструктури.

Частина з цих питань – це сфера прямої відповідальності народного депутата, а вирішення інших  — належить від місцевої влади.

Розуміючи це, ми подбаємо, щоб у органів місцевого самоврядування з’явився достатній фінансовий ресурс для цього. Крім того, я беру на себе зобов’язання підготувати та подати законопроект про надання додаткового соціального захисту та повернення пільг жителям зони спостереження АЕС.

Ми з командою однодумців з партії «Батьківщина» будемо працювати над втіленням в життя «Нового курсу України» — плану реформування країни та подолання соціально-економічної і політичної кризи.

Цей документ охоплює всі сфери нашого життя і дає відповіді на всі болючі  питання. Якщо нам вдасться його виконати, ми дуже швидко побачимо як наша країна змінюється на краще.

І останнє, що я хотів би сказати. На зустрічах люди мене запитують, чи переїду я жити до Києва, як часто мене зможуть побачити на окрузі. Відповідаю: «Я ніколи не ховався від людей. Я народився і виріс у Вознесенську, тут живе моя сім’я. В Києві я буду працювати, а жити в рідному місті. Мені не потрібно нікуди тікати, немає від кого ховатись. І недоторканість мені теж не потрібна, тому перший проголосую «за» її скасування. Мені не соромно дивитись людям в очі. Я нікого в житті не образив, завжди боровся з безладом і несправедливістю, стояв і буду стояти на боці закону»

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.