Не пропусти

У Вознесенську групою піротехнічних робіт знищено два боєприпаси, виявлені в акваторії р. Південний Буг

 
9 липня о 17:30 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області знищено 2 артилерійських снаряди калібром 76 та 100 мм.

2
Так, напередодні, у м. Вознесенськ юнак під час купання в р. Південний Буг на відстані 50 м від берега натрапив на вибухонебезпечний предмет. Згодом від місцевих мешканців на лінію «101» надійшло ще одне повідомлення про виявлення підозрілого предмету неподалік в цій же водоймі.
Боєприпаси знищено шляхом контрольованого підриву!
Шановні громадяни! Як показує практика, на ВНП можна натрапити і не лише під час проведення земляних робіт чи прогулянки на відкритій території. Під товщої води також ховається чимало «відголосків» війни, тож будьте вкрай обережними! У разі виявлення одразу повідомте за екстреними номерами 101, 102 та обмежте до місця знахідки доступ сторонніх людей, особливо дітей! Будь-які дії зі знахідкою КАТЕГОРИЧНО заборонені, адже можуть коштувати життя! Пам’ятайте, небезпека – справа професіоналів!

3

4
ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.