Не пропусти

МИКОЛАЇВЩИНА ПІДТРИМУЄ КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ АНАТОЛІЯ ГАСЮКА

На море хочуть всі. Проте у більшості людей фінанси співають романси. І не морський бриз, а потужний сезонний шторм виборів накриває кожен регіон нашої країни. Вкотре стоїмо перед вибором, бути чи не бути Україні та українцям у ній. Вкотре не хочемо дозволити себе обдурити.

У всіх  політичних партій  і депутатів є одна спільна риса. Вони проігнорували представників села, фермерства, аграрних підприємців. В їхніх виборчих списках немає жодного представника сільських громад, нема селян, нема фермерів. Нема тих, хто сам працює на землі. Представників села не пускають в списки партій, не дають високих посад, не дають навіть висловитися на телебаченні.

072-768x512

Кандидат у народні депутати України від 131-го виборчого округу, заслужений працівник сільського господарства України Анатолій Петрович Гасюк не потребує на Веселинівщині додаткового представлення. Його тут знають уже давно за його численними добрими справами, поважають за принципові позиції, активність, небайдужість  і вміння доводити справу до кінця. Однак, виборці всеодно запрошують його на зустрічі та користаються можливістю поспілкуватися з кандидатом.

Так, на минулому тижні Анатолій Петрович побував у Широколанівській і Новосвітлівській сільських радах, а також відвідав Веселинівську центральну районну лікарню. Виступаючи перед людьми, окреслив основні завдання передвиборчої програми.

«Влада нас не чує», – чи не найперша скарга, з якою виборці приходять на зустрічі до кандидата. І це не дивно. Упродовж багатьох років у селі громади змушені самотужки вирішувати свої проблеми, у вищих органах ніхто не переймається тим, що руйнується соціальна сфера, немає робочих місць, занепадає культура, освіта й медицина. Про всі ці проблеми, як ніхто добре знає Анатолій Петрович. Саме тому, у сподіваннях на відстоювання інтересів села у Верховній Раді, все більше людей висловлюють йому довіру та підтримують, тому що переконані:  якщо від села у Парламенті буде хоч один представник – можна сподіватися на зміни.

«Балотуючись до Верховної Ради, я сподіваюся на вашу підтримку не заради власних інтересів, а задля того, щоб отримати повноваження та можливості зробити набагато більше корисного, ніж я міг зробити впродовж усіх цих років», – зазначив кандидат.

У  Широколанівці голова фермерського господарства «Аякс» Віктор Федюк виступив із побажаннями Анатолію Гасюку досягти поставленої мети на благо відродження українського села. Звернувшись до односельців, сказав: «Скористаймося шансом, який матимемо 21-го липня, та проголосуймо за дійсно достойну людину, людину-лідера, господаря, який дуже багато зробив для цілого району». Широколанівській сільський голова Людмила Чорній висловила  думку цілої громади: «Ми раді, що від нашого округу нарешті балотується своя людина і обов’язково підтримаємо Анатолія Петровича, бо мріємо, щоб він подбав про те, аби змінилося життя українців. Депутати попередніх скликань, на жаль, потрапляючи до Верховної Ради, забувають про свої обіцянки, лише ганьбляться й не зважають на нас. Ми стомилися чекати та вірити. Але вам, Анатолію Петровичу, віримо безсумнівно. Нехай усе вдасться».

У Новосвітлівці обговорили проблеми розвитку інфраструктури села, потреби сільських жителів. Депутат Веселинівської районної ради сьомого скликання Володимир Савчук, будучи присутнім на зустрічі, висловив думку, шо у Анатолія Петровича є всі шанси для того, аби здобути звання народного депутата й із ним плідно працювати над тими законопроектами, які дійсно вплинуть на покращення у багатьох сферах, а не будуть протинародними.

Про проблеми сучасної медицини краще від медиків не знає ніхто, адже саме їм повсякчас доводиться стикатися зі складнощами сучасного реформування системи охорони здоров’я. Головний лікар Веселинівської центральної районної лікарні Олександр Приходько під час зустрічі з кандидатом у народні депутати розповів, скільки всього зроблено в лікарні, в тому числі й за підтримки Анатолія Петровича, і скільки роботи ще чекає попереду. «Позитивні зрушення тішать, але лише нам відомо, якою ціною вони дістаються. А щоб довести до належного стану галузь медицини, потрібна потужна підтримка держави».

«Наші люди, особливо сільські мешканці, обділені медициною. Багато з них не можуть отримати елементарних медичних послуг через відсутність нормальних умов для функціонування закладів охорони здоров’я в селі, не створено умови для залучення медичних кадрів. У той час, коли сільське населення складають здебільшого люди старшого віку, що потребують пильної уваги медиків, ми навпаки, закриваємо ФАПи та амбулаторії в країні через неспроможність їх утримувати. Ці питання щонайперше потрібно вирішувати в парламенті», – наголосив Анатолій Гасюк під час спілкування з медичними працівниками.

Закликаючи присутніх віддати свої голоси за нашого кандидата, голова Веселинівської райдержадміністрації Анатолій Філімонов зазначив : «Нехай уже на Веселинівщині буде свято й місцева влада разом із підприємцями та фермерами припинять витягувати з прірви всю соціальну сферу, тому що це має робити держава. А для цього нам потрібні правильні закони. Хто, як не Анатолій Петрович, буде боротися в Раді за нас? Дуже важко працювати, коли в державі несправедливий розподіл бюджетних коштів і ті надходження, які має наш район, абсолютно не здатні задовільнити потреби громад. Тому покладаємо великі надії на Анатолія Гасюка».

Прес-служба кандидата в народні депутати України Анатолія ГАСЮКА.

 

1 комментарий

  1. БЫВАЛЫЙ

    Це хто так вирішив? Не смішіть людей,хто його підтримує ,один пристарілий орел та декілька,так званих «аграріїв».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.