Не пропусти

ДО УВАГИ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ НА БАЛАНСІ КП «ЄДНІСТЬ»!

1562651331_images

Шановні мешканці багатоквартирних будинків! Нагадуємо, що продовжується робота по списанню багатоквартирних будинків з балансу Комунального підприємства «Єдність». Ознайомитися з проектом рішення можна на інформаційному інтернет-порталі Територіальної громади міста Вознесенська. Розгляд рішення «Про списання з балансу Комунального підприємства «Єдність» одноповерхових житлових будинків» відбудеться 26.07.2019 р. на сесії Вознесенської міської ради.
Всі багатоквартирні будинки, які знаходяться на балансі Комунального підприємства «Єдність», будуть списані з балансу підприємства відповідно до Постанови КМУ від 20.04.16 р. № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».
Після списання житлових будинків КП «Єдність» не буде виконувати роботи з поточних ремонтів конструктивних елементів житлового будинку, утримання прилеглої території, здійснювати розрахунки за використання електричної енергії на освітлення місць загального користування (під’їзди, підвали).
Шановні мешканці, вам необхідно терміново обрати форму управління багатоквартирним будинком!
Відповідно до законодавства існує три форми управління багатоквартирним житловим будинком:
1- управління самостійно співвласниками (більш характерна для одноповерхових будинків).
2- ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку).
3- управитель, якого обирають самі співвласники на загальних зборах співвласників або орган місцевого самоврядування на конкурсних засадах відповідно до протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку з проханням призначити управителя. Така форма управління передбачає, що усі питання та проблеми з надавачами житлово-комунальних послуг вирішуються управителем.
Усім, хто бажає в подальшому отримувати послуги з управління житловим будинком Комунальним підприємством «Єдність», необхідно після списання багатоквартирного будинку з балансу обрати підприємство управителем на договірних засадах.
За більш детальною інформацією просимо звертатися до Управління ЖКГ та КБ Вознесенської МР за адресою: пл. Центральна,1 каб. № 37, 3-й поверх, тел. 4-05-41.
Управління ЖКГ та КБ ВМР
http://voz.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/2229-do-uvag-spivvlasnkiv-bagatokvartrnh-budnkiv-scho-znahodyatsya-na-balansi-kp-yednist.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.