Не пропусти

Інтерв’ю кандидата в народні депутати по 131 округу Вишняка С.В.

 

5646

Інтервю

Де ви народились ?

З повною впевненістю  можна сказати — я 100 відсотковий корінний мешканець Вознесенська. Я тут народився, моя дружина та мої обидва сини теж народилися в Вознесенську. Навчався я у ЗОШ №6, а потім у ЗОШ №8, яку закінчив з відзнакою. В якій також навчалися  сини.

—  Що Ви можете розповісти про свою роботу? Я так розумію, що вона теж у Вас повязана з Вознесенськом?

Взагалі, початок кар’єри відбувся в Южноукраїнську.  Після закінчення Одеського Економічного Університету, поїхав працювати в Южноукраїнську податкову інспекцію, де пропрацював рік, я би сказав зі значними успіхами.  А потім я повернувся до Вознесенська де пішов працювати на відомий на всю Україну шкірзавод «ВОЗКО». Там я працював в різних економічних службах підприємства близько 6 років. А потім ще довго був пов’язаний з цим підприємством.

—          Які є речі, якими Ви пишаєтесь,  є для Вас знаковими? Можливо знаковими для вашого рідного міста?

Так, дійсно, є такі речі. По перше в 2007-2008 році я керував будівництвом відомого в Вознесенську великого торгівельного центру «В-Центр». Дуже багато було роботи,  та я виконав те, що ми планували. При тому,  мені вдалося зменшити вартість будівництва і зробити, як я вважаю, цю будівлю  краще ніж було в початковому проекті. І зараз ця будівля є окрасою центра міста. Потім я на протязі 6 років керував цим торгівельно-офісним центром. Ми відкривали супермаркет, який я знаю дуже подобався мешканцям Вознесенська, потім я відкривав кафе «V-club», дитячу ігрову кімнату.  У мене було велике бажання зробити гарний торгівельний центр як в Одесі, Києві. Але в  2014 року відбулись деякі зміни. Підприємство яким я керував, змінило напрям своєї діяльності. На базі збанкрутілого ПАТ «ВОЗКО» наше підприємство почало діяльність з виробництва та продажу шкіри для взуття та галантереї. Це було дуже важливим завданням зберегти найбільше підприємство Вознесенська, і одне з найбільших підприємств легкої промисловості України. Це сотні робочих місць, великі виробничі потужності і значний економічний вплив на наш регіон. Нам це вдалось і в 2017 році підприємство вже досягло обігу 250 млн. грн. на рік.           За 4 роки роботи поки  я керував підприємством було сплачено більше 100 млн. грн. податків. Значно зріс експорт підприємства  та імпорт .     В 2018 році я заснував нове підприємство «Корисні Напої»  і планую знов створювати робочі місця і розвивати виробництво.          А ще, я пишаюсь, що  завжди намагався, по можливості, допомагати людям, які того потребують. І я знаю, що мені вдячні і я не намагався з того нічого мати, просто вдячність.

—          Ви раніше не займались політикою, чому зараз вирішили?

Так, я ніколи не займався політикою. Але я зрозумів одну річ: якщо ти не займешся політикою, політика займеться тобою. Так і сталося.  Можна багато працювати, робити свою справу добре, що я завжди робив, але коли навколо в країні безлад і розруха, влада у нездар і корупціонерів нічого в країні не зміниться, навпаки буде лише гірше. Чесно кажучи на виборах 2014 я віддав свій голос Порошенко,  вірив, що будуть добрі зміни. Але на жаль  є дуже велике розчарування.            Давайте подивимось, що відбувається в країні останні 15 років:    За останні 15 років Україна пережила 2 революції, 5 років триває війна, яка забрала життя десятків тисяч українців, тисячі сімей втратили на цій війні родичів; мільйони українців змушені були залишити свої домівки. Україна втратила величезні території. А скільки людей поїхали з України?  За різними розрахунками від 7 до 10 мільйонів населення.

А щодо смертності: Україна, яка знаходиться в самому центрі Європи, займає  четверте місто в світовому рейтингу за рівнем смертності. На 100 померлих в Україні  приходиться усього 63 новонароджених.

ВВП Ураїни в 2007 році був 180 млрд.долл., а 2018 році – 127 млрд. долл. І нам з Вами розповідають про економічне зростання?

Таке становище України я би без перебільшення назвав катастрофічним і це стосується кожної сфери нашого буття. Я бачу, що людей кинули напризволяще. Наприклад, мої батьки зі стажем 40 років мають 2100 грн. пенсії і, наскільки я знаю,  таку пенсію  отримають 60 % пенсіонерів. Таке враження, що держава живе окремо від своїх громадян. У мене в житті є правило: «Маєш бажання щось зробити добре, зроби це сам і нікому не довіряй». І я спільно з партією «Об’єднання «Самопоміч»» буду намагатися це зробити. Мені дуже подобається ця партія, тому що там дійсно згуртувалися дуже порядні та відповідальні люди які за час перебування в Парламенті не заплямували себе корупцією та будь якими скандалами, подавали та приймали потрібні нашій країні законопроекти.

—          То, що ви вважаєте потрібно зробити в нашій державі, що першочергове?

По перше – це захистити людей від бідності. Терміново розробити план дій для покращення життя пенсіонерів, тому що це  — най незахищені наші громадяни. Наприклад, я пропоную відмінити податок на додану вартість з продуктів соціальної корзини. Це абсурд, що ці бідні люди купуючи молоко, хліб, яйця, м’ясо, сплачують 20% податку. По друге підняття пенсій. Я вважаю, що пенсія повинна бути на даний час мінімум 5000 грн. І дехто скаже, що це не можливо, не має в Пенсіонному фонді стільки грошей, це не так, я знаю як це зробити.Ну і звісно потрібно піднімати економіку країни. Так сталося, що держава вирішила, перейти на ринкову економіку, скорочуючи державні підприємства, закриваючи їх. Але після розвалу радянської ідеології у нас небагато людей з необхідними підприємницькими навичками, а іноземні інвестори не дуже хочуть відкривати у нас підприємства. І що ми маємо: — в нашому місті були: гарний м’ясокомбінат, консервний завод, сиркомбінат, завод РКЛ, інші відомі  підприємства, які зараз не працюють. Зупинились десятки, з’явились лише одиниці підприємств. А що з’являється – сонячні електростанції, за які зрештою сплачуємо ми з вами. Це потрібно виправляти, підтримувати відкриття нових підприємств, надавати їм державну підтримку, податкові канікули, гранти для відкриття своєї справи, для розвитку експорту, для сімейних фермерських господарств.  А що ми маємо – ставки по кредитах від 25 до 50%, корупціонерів у владі, які тільки і дивляться як залізти в кишені бізнесу.          Важливою складовою моєї програми також є підтримка сімей. Я вважаю: як живе сімя, так живе країна. Тому молодих батьків потрібно забезпечувати роботою. Потрібно надавати іпотечні кредити на 30 років під 2%. Взагалі обмежити відсотки за всіма кредитами і встановити контроль за діяльністю таких модних швидких грошепозичальників. які надають кредити під 100 % та вище.           Надавати допомогу при народженні дитини в значних сумах. Забезпечувати всіх наших дітей безкоштовним навчанням, медичним обслуговуванням.         Багато є справ в цих напрямках і я маю велике бажання це зробити, і необхідні досвід та знання, і сподіваюсь на допомогу Бога. Можливо багато з людей  й не мають віри в мене. Нажаль в наш час, коли люди бачать порядну людину перша думка, що тут щось не так.

—          Які побажання ви хочете передати людям?          На мою думку, українська політика давно перетворилась в змагання  пустих лозунгів, демагогію та повну безвідповідальність людей, які таким чином бажають отримати лише одне – владу та доступ до грошових потоків. Є велике бажання щоб наші громадяни аналізували досвід та діяльність політиків, які балотуються на державні посади, а не орієнтувались лише на яскраві картинки в Фейсбуці, або на телебаченні. Якщо ви обираєте собі лікаря, чи дивитесь ви,  де він відпочивав? Ні, вам потрібен його досвід і знання. А згідно чого ви обираєте собі будівельника чи автослюсаря? Ви також дивитесь на його справи. Так потрібно і вибирати людей на державні посади – згідно їх справ, досвіду, обізнаності. Багато кандидатів розповідають як потрібно витрачати кошти. А от як зробити людей і країну багатшою мовчать.          Я розраховую, що люди в нас навчилися відділяти кукіль від пшениці. І зрозуміють, що таке передвиборна подачка. Я не олігарх, хоча й не бідна людина, з почуттями гідності і самодостатності, маю мету зробити зміни в нашій країні і допомогти нашим громадянам і сподіваюсь, що Бог мені допоможе.

banervishnyak-s-v

8 комментарии

 1. Александр

  На мой взгляд- это самый порядочный человек в списке соискателей депутатского мандата. Но почему, когда я кликаю на баннер Вишняка в правой рекламной колонке «вылазит» Елена Бондаренко. Это черные технологии, админ разберитесь.

 2. Administrator

  Нічого та не вилазить.

 3. Александр

  Так, вже все добре.

 4. Причем тут порядочность? Техническая шестерка, задача отнять у Ливика дать Григоряну. Пустая трата внимания

 5. Николай

  Каким он боком к Григоряну? Директор кожзавода? Что за каша у Вас в голове?

 6. Каша у вас, милейший.
  Я просто не вижу смысла в Вишняке, как реальном кандидате. Это так сказать, кандидат семьи Вишняк, больше никто за него голосовать не будет. Ну разве что дадут команду на кожзаводе. А это и сыграет на руку Григорян и против Ливика, так как других реальных претендентов просто не существует. Вы посмотрите из 16 кандидатов 9 не жители Вознесенска. Как вы думаете, кто то будет за них голосовать?

 7. виктор ивахненко

  в общем согласен… есть пример : в недавнее время у нас был—два срока—депутат Акопян, он появлялся в округе один раз в два года ( исключая, конечьно, теплые встречи с Люминием, который сейчас поддерживает Григоряна). К сожалению, многие будут голосовать за Бондаренко ( ее погоняло—«нашалена»)вторая, довольно многочисленная часть «лектората», котопая обожает юморные шоу,танцы, пляски и песни «юного орела»—будут головать за «плясунов—звездунов».Такова » селявишня», малята..

 8. Николай

  Практически убедили голосовать за Ливика. Раз уже на папиной репутации выехал. И все равно, что потом проиграл в карты папино наследие, ничего что вырубил сады, а на их месте вырыл карьеры. У каждого свои недостатки)) Зато реальный кандидат, в какой орган только непонятно.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.