Не пропусти

Потреби громади складаються не лише з співфінасування мікропроектів

1559206720_sdim9850a

У минулому номері газети «Новини Вознесенська: день за днем» від 22 травня 2019 року було розміщено мою статтю щодо небажання деяких депутатів обласної ради розуміти потреби голів ОТГ, які несуть повну відповідальність за те, що відбувається в їхніх громадах. Очільники громад обрані народом, тому повинні відстоювати інтереси своїх обранців, що й робили на 26 позачерговій сесії Миколаївської обласної ради. Із списком депутатів, які підтримали це рішення, можна ознайомитися під статтею «Депутати Невеселий та Крет не голосували за фінансування мікропроектів, які анонсували громадам» в номері №21 від 22.05.2019 року або за посиланням http://voz.gov.ua/vtannya-zvernennya-ntervyu-mskogo-golovi/2051-deputaty-neveselyi-ta-kret-ne-progolosuvaly-za-finansuvannia-mikroproektiv-iaki-anonsuvaly-gromadam.html

У продовження цієї розмови, для того, щоб не бути голослівним, хочу оприлюднити лише деякі суми коштів, які передані з державного та обласного бюджетів до Вознесенської громади та її мешканців на розвиток освіти, медицини, інфраструктури та інших нагальних потреб громади.

Державний бюджет:

  • надання підтримки особам з особливими освітніми потребами – 180 998 грн.;
  • забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» — 637 691 грн.;
  • придбання ангіографічного обладнання – 5 769 250 грн.

Обласний бюджет:

  • розвиток спортивної інфраструктури — 1 819 000 грн.;
  • підтримка мікропроектів – 111 719 грн.;
  • здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад – 1 281 067 грн.;
  • продовження реконструкції напірного каналізаційного колектора – 475 000 грн.

За рахунок залишків:

  • освітньої субвенції – 227 813 грн.;
  • медичної субвенції – 37 200 грн.

Це лише малий перелік коштів, які надійдуть до міського бюджету завдяки прийнятому рішенню обласної ради «Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2019 рік». Вони вже враховані в рішеннях міської ради від 19.04.2019 № 8 та від 24.05.2019 № 4. Наголошую, що неприйняття цього рішення призвело б до відсутності фінансування нагальних потреб громади.

Кожен, хто має бажання перевірити достовірність цих даних або ознайомитися з ними більш детально, має таку можливість. На офіційному сайті Миколаївської обласної ради, інтернет-порталі міста Вознесенська у вільному доступі є повний текст усіх прийнятих рішень, тому спаплюжити ці цифри просто неможливо.

Шановні вознесенці! Всі ви дивитеся телевізор, слухаєте радіо, читаєте газети та користуєтеся різноманітними інтернет-ресурсами й знаєте, що наразі в країні триває передвиборчий процес. Для того, щоб реально оцінювати факти й не бути обманутим, кожен з вас, отримуючи будь-яку інформацію, має вміти перевірити її на достовірність. Не давайте вводити себе в оману та не ведіться на популістські маніпуляції! Читайте та беріть до уваги лише інформацію з першоджерел, виховуючи в собі медіа грамотність, адже нині це вкрай необхідно.

Не дивлячись на суттєві зміни в державі, ми з вами не маємо права зупинятися на досягнутому. Життя в громаді триває: прибираються та освітлюються вулиці, ремонтуються школи, лікарня та амбулаторія, починається ремонт місцевих доріг, будуються нові спортивні майданчики для молоді, розробляються проекти тощо. Упевнений, разом зможемо більше!

Міський голова

Віталій Луков

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.